Elektromontuotojas vs Return (70:48)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 19 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“

2016 spalio 19 d., Trečiadienis, 22:20 val., peržiūros: 1418

Spalio 19-osios vakarą Kauno technikos kolegijos sporto sporto salėje pirmą kartą naujajame sezone į aikštelę išbėgo šeimininkai „Elektromontuotojo“ ir svečiai „Return“ krepšininkai.

Nors ir rungtynių pradžioje „Return“ krepšininkai spurtavo 4:8, tačiau „Elektromuontuotojo“ žaidėjas A.Mažintas į tai atsakė dešimčia taškų paeiliui, iš kurių buvo du tritaškiai, ir aikštelės šeimininkai pirmavo 14:8. Perėmę iniciatyvą „Elektromontuotojo“ krepšininkai ir toliau nemažino apsukų ir iki pirmo kėlinuko pabaigos jau susikrovė dviženklį pranašumą 21:10.

Antrajame kėlinuke svečiams labai sunkiai sekėsi rinkti taškus, kuo puikiai pasinaudojo „Elektromontuotojas“. Vedini D. Židanavičiaus šeimininkai įpusėjus ketvirčiui pirmavo 30:16. Kėlinuką pabaigą vainikavo tolimas šeimininkų ekipos krepšininko A. Mažinto tolimas šūvis, po kurio „Elektromontuotojas“ buvo priekyje 39:21.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Return“ pabandė pateisinti savo komandos vardą ir sugrįžti į rungtynes, kai po T. Bielskio dvitaškio priartėjo iki 44:29. Tačiau likusias penkias minutes „Elektromontuotojas“ laimėjo rezultatu 11:0 ir pasibaigus trečiajam ketvirčiui rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė klausimų. Rezultatas pasibaigus trečiajam kėlinukui buvo 55:29.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau tęsėsi šeimininkų dominavimas, o po D. Znuto tolimo šūvio rezultatas pasiekė didžiausią šiose rungtynėse pranašumą 66:33. Visgi, kėlinuko pabaigoje sužibėjo „Return“ ekipos žaidėjas A.Vailionis, kurio taiklūs metimai leido šiek tiek sušvelninti pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 70:48 „Elektromontuotojo“ ekipos naudai.

„Pirmos rungtynės, komanda sužaidė gerai, turbūt gera treniruotė buvo prieš artėjančius susitikimus su kitomis grupės ekipomis?“

„Elektromontuotojo“ ekipos žaidėjas E.Valaitis: „treniruotė tikrai gan nebloga buvo, varžovai labai jauna komanda, kiek žiūrėjau, aštuoniolika ir devyniolika metų ten vyrams, tikrai patirties dar neturi, o mes jau nepirmi metai kaip žaidžiame, tai patirtis, manau ir nulėmė, kad lengvai pabėgome, nors centrų ir neturėjome šiandien visiškai. O ateity matysim – centrai bus, gal dar geriau žaisim“.

Elektromontuotojas: Vilius Sutkus – 17 tšk., Daumantas Židanavičius – 15 tšk., Dovydas Znutas – 14 tšk. (8 rezult. perd.), Alius Mažintas – 13 tšk.

Return: Aurimas Vailionis – 18 tšk., Tadas Bielskis – 12 tšk., Mantas Mišeikis – 6 tšk.

„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Return“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:32 val.)Dienos rungtynėse „Elektromontuotojas“ išsivežė lengvą pergalę iš Birštono (2017 vasario 10 d., penktadienis, 22:31 val.)„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs „Hermis“ įveikė „Return“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:01 val.)Advokatų kontora „Konsus“ pažemino „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:49 val.)