Advokatų kontora „Konsus“ vs Grizliai (97:79)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Advokatų kontora „Konsus“ pasiekė svarbią pergalę kovoje dėl pirmosios vietos grupėje

2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 23:17 val., peržiūros: 1257

Trečiadienį, kovo 1 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, J pogrupio rungtynės, tarp vietos Advokatų kontoros „Konsus“ ir svečių „Grizlių“ ekipų. Susitikimo pradžioje sunkiau įsibėgėję aikštės šeimininkai vėliau padidino apsukas ir išsiveržę į priekį laikė iniciatyvą iki patu rungtynių pabaigos. 97:79 (33:24, 25:23, 16:22, 23:10).

Susitikimą šešiais taškais iš eilės pradėję „Grizliai“ kiek atitrūko, tačiau vėliau apsukas padidinę aikštės šeimininkai pasivijo varžovus bei perėmė iniciatyvą. Kėlinuko pabaigoje spurtu finišavusi Advokatų kontora „Konsus“ įgijo devynių taškų pranašumą. Antrame kėlinuke ir toliau puolime kiek solidžiau atrodę šeimininkų krepšininkai pamažu didino skirtumą tarp komandų, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką šis siekė jau vienuolika taškų. 58:47.

Po pertraukos žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos rengė rezultatyvius išpuolius, todėl skirtumas tarp jų praktiškai nekito. Tik kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę „Grizliai“ sugebėjo skirtumą tarp komandų sušvelninti iki penkių taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtą 8:0 surengę šeimininkai truktelėjo į priekį, tačiau beveik tuo pačiu atsakę svečių krepšininkai ir vėl sumažino deficitą. Vis tik, pačiu laikui prabilę Advokatų kontoros „Konsus“ snaiperiai padėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą, ko pasekoje pergale džiaugėsi šeimininkai. 97:79.

Advokatų kontora „Konsus“: Mantas Lukminas – 24 tšk., Algirdas Janonis – 17 tšk. (13 atk. kam.), Deividas Stankevičius – 17 tšk. (7 rezult. perd.), Giedrius Kurtinaitis – 15 tšk. (10 rezult. perd.)

„Grizliai“: Jonas Ročka – 40 tšk. (7 išpr. praž.), Vaidotas Gadliauskas – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Arūnas Budrys – 7 tšk.

Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 17:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 00:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 19:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ turėjo lengvą treniruotę su „Return“ krepšininkais (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:59 val.)Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iššvaistė net 20 taškų pranašumą, bet palaužė „Laipsnius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:35 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)Advokatų kontora „Konsus“ pažemino „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:49 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)