Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ vs Eldažnis & Limobus.lt (100:50)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 01 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Eldažnio & Limobus.lt“ komandą

2022 vasario 01 d., Antradienis, 21:10 val., peržiūros: 272

Vasario 1 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Menų kambarys – BC "Rhino" priemė svečius Eldažnis & Limobus.lt. Šeimininkai buvo iškovoję keturias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. Svečių sąskaitoje buvo viena pergalė ir aštuoni pralaimėjimai.

Pirmas dvi minutes Menų kambarys – BC "Rhino" gynėsi be klaidų, o sužaidus dvi minutes rezultatu 7:0 pirmavo Menų kambarys – BC "Rhino". Baigiantis pirmai kėlinio pusei Menų kambarys – BC "Rhino" pirmavo rezultatu 9:2, o minutės pertraukėlės paprašė "Eldažnis & Limobus.lt". Kėlinio pabaigoje Menų kambarys – BC "Rhino" padidino persvarą iki 20 taškų (31:11). Antro kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė greitai, o įpusėjus kėliniui Menų kambarys – BC "Rhino" pirmavo rezultatu 37:19. Įpusėjus kėliniui svečiai paprašė minutės pertraukėlės, o komandas skyrė 22 taškai (41:19). Kėlinio antroje pusėje Menų kambarys – BC "Rhino" dar labiau padidino pranašumą (58:24).

trečiame kėlinyje komandos žaidė greitai, daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Per trečią ketvirtį skirtumas padidėjo iki 42 taškų (77:35). Ketvirtame kėlinyje Menų kambarys – BC "Rhino" persvara nekėlė abejonių, o aikštės šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu 100:50

6 išpr. praž.

„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Nuo pirmų rungtynių minučių pirmavusi „Remza“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:21 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)Antrame kėlinyje Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ perėmė rungtynių kontrolę ir užtikrintai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (62:86) (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:33 val.)Visas rungtynes vargę „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ po pratęsimo įveikė „Plastena“ ekipą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:44 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti Hidraulinės sistemos pranašumą (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:48 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandos pranašumą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:31 val.)Hidraulinės sistemos lengvai įveikė Eldažnis & Limobus.lt (2022 sausio 11 d., antradienis, 00:10 val.)Visas rungtynes pirmavę „Menų kambarys & BC “Rhino“ nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)