BC „Game On“ vs ICE (81:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 16:10 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Trileryje iki paskutinių sekundžių BC „Game on“ pergalė

2023 vasario 13 d., Pirmadienis, 10:51 val., peržiūros: 357

Vasario 12-osios popietę, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje vyko II lygos reguliariosios rungtynės. Jose susitiko BC „Game On“ bei ICE ekipos. Po neįtikėtino trilerio BC "Game on" ekipa išplėšė saldžią pergalę 81:78 (10:22, 26:18, 22:19, 23:19).

Rungtynių pradžią tragiškai pradėję "Game on" krepšininkai atrodė tragiškai. Ekipai nepavyko ne tik užpulti, bet ir apsiginti. Pirmojo kėlinio viduryje rezultatas 2:18 "ICE" ekipos naudai. Tuo pasinaudoję varžovai susikrovė apčiuopiamą persvarą. Visgi pabudę iš letargo miego, "Game on" krepšininkai susiėmė ir pradėjo žaisti savąjį žaidimą. Didžiausią teigiamą įtaką komandai padarė A.Sakalauskas. Iš 26-ių per kėlinį pelnytų taškų, surinko 12 ir padėjo komandai grįžti į rungtynes. Po dviejų kėlinių ICE pranašumas tik 4 taškai.

Antrojoje rungtynių pusėje prasidėjo nervų karas. Abi ekipos rinko taškus, todėl trečiasis kėlinys vyko labai įtemptai. "Game on" ekipai pataikius kelis taiklius metimus iš vidutinio nuotolio, ketvirtojo kėlinio pradžioje pastarieji pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį. Tačiau ICE ekipa neketino nusileisti, todėl iki pat rungtynių pabaigos pirmaujanti ekipa keitėsi keletą kartų. Šaltus nervus šiose rungtynėse rodė tas pats Arūnas Sakalauskas. Dominavimas baudos aikštelėje ir du taiklūs tolimi metimai pribaigė varžovų ekipą.

Ernestas Puzaras

2 lygoje ‒ lengva BC „Game ON“ pergalė. (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:25 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Lympo“ pergalę (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 20:03 val.)2 lygoje ‒ įtempta MB „TR Project“ pergalė. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:17 val.)Po fantastiško trilerio BC „Game On“ palaužė GZP-2 (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 23:18 val.)II lygos A pogrupyje: užtikrinta BC „Game On“ pergalė prieš „Ažytėnai“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Arko“ lengvai patiesė negausiai susirinkusius BC „Game On“ (2022 lapkričio 11 d., penktadienis, 20:01 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:52 val.)Įmonių lygoje ‒ lengva „ICE“ pergalę. (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 21:55 val.)BC „Game On“ iš Birštono parsivežė pergalę (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Game on“ komandą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 17:18 val.)