BC „Game On“ vs GZP ‒ 2 (86:85)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 26 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Po fantastiško trilerio BC „Game On“ palaužė GZP-2

2023 vasario 26 d., Sekmadienis, 23:18 val., peržiūros: 372

Vasario 26-osios popietę, LSMU sporto salėje įvyko kova dėl II lygos F pogrupio pirmosios vietos. Šiose reto grožio rungtynėse susitiko BC "Game On" bei GZP-2 ekipos. Ekipos tik po pratęsimo sugebėjo išsiaiškinti santykius.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai GZP-2 krepšininkai. Pastarieji geriau dalinosi kamuoliu, todėl jiems pavyko išvesti žaidėjus laisviems taikliems metimams. Nors šeimininkai neleido GZP-2 ekipai atitolti, bet J. Pilecko vedami svečiai po dviejų kėlinių turėjo apčiuopiamą persvarą 38:33.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sugebėjo pagerinti taiklių metimų iš baudos aikštelės procentą, kas leido priartėti ir jau kvėpuoti varžovams į nugarą 56:57.

Paskutiniame ketvirtyje prasidėjo nervų karas. Abi ekipos žaidė komandinį krepšinį, sustiprino gynybą, todėl žiūrovams buvo tik dar įdomiau. Nors likus 4-ioms minutėms, GZP krepšininkai atitolo 68:62, tai ilgai netruko: tolimas metimas, taškai po atkovotų kamuolių puolime ir švieslentėje jau lygybė. Lyg veiksmo trileris iš Forum Cinemo prasidėjo likus 26-ioms sekundėms. Esant lygiam rezultatui, GZP krepšininkas gauna nesportinę pražangą ir priverčia pastarųjų trenerį rautis plaukus. Visgi tik vienas taiklus baudos metimas palieka vilčių svečiams. Sekančioje atakoje, likus 8-ioms sekundėms, J.Pileckas imasi iniciatyvos, išprovokuoja pražangą, eina prie baudų metimo linijos, bet svečių nelaimei prameta jas abi. Todėl svečiams belieka tik prasižengti ir tikėtis geriausio. Game On krepšininkas pataiko tik vieną metimą ir per likusį laiką GZP-2 krepšininkai surezgia ataką, kurios smaigalyje vėl atsiranda tas pats J.Pileckas, kuris metimu viena ranka, už baudos aikštelės ribų, išplešia pratęsimą ir reabilituojasi po pramestų baudos metimų.

Pratęsime vėl tokia pat drama. Abi ekipos rezultatyviai rezga atakas ir nenori pasiduoti. Kaip pasakytų krepšinio ekspertai, tokias rungtynes laimi detalės. Todėl per pratęsimą galima išskirti vieną detalę, kuri stipriai prisidėjo prie šeimininkų pergalės – atkovoti kamuoliai puolime. Jie leido Game On krepšininkams pelnyti papildomų taškų, kurie buvo aukso vertės. Rungtynes BC "Game On" ekipa laimėjo rezultatu 86:85 (18:20, 15:18, 23:19, 17:16, 13:12).

10 atk. kam.

2 lygoje ‒ lengva BC „Game ON“ pergalė. (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:25 val.)„Robotukų Armija“ iškovojo pergalę prieš BC „Game On“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:25 val.)Trileryje iki paskutinių sekundžių BC „Game on“ pergalė (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 10:51 val.)BC „Game On“ iš Birštono parsivežė pergalę (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Arko“ lengvai patiesė negausiai susirinkusius BC „Game On“ (2022 lapkričio 11 d., penktadienis, 20:01 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Game on“ komandą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 17:18 val.)II lygos A pogrupyje: užtikrinta BC „Game On“ pergalė prieš „Ažytėnai“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:34 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:52 val.)2 lygoje ‒ lengva „GZP ‒ 2“ pergalė (2023 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Sparta“ nesunkiai įveikė „Game On“ (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 21:46 val.)