Kauno tiltai vs Bitdefender ‒ Altacom (65:61)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ tik rungtynių pabaigoje privertė pasiduoti „Bitdefender -Altacom“ ekipą.

2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 23:30 val., peržiūros: 1322

Pirmadienį, sausio 30 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko namuose žaidę „Kauno tiltų“ ir svečiuose žaidę „Bitdefender – Altacom“ ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Bitdefender – Altacom" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (11:22). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko sužaisti geriau, bet po dviejų kėlinių priekyje vis dar buvo svečiai – (33:38). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė nelabai rezultatyviai, bet pirmaujanti ekipa spėjo pasikeisti – (45:43). Ketvirtame kėlinyje toliau vyko nuožmi kova, kurioje šį kartą didesnė sėkmė nusišypsojo "Kauno tiltų" ekipai, kuriai pavyko laimėti rungtynes rezultatu – (65:61).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno tiltų" ekipos taikliu dvitaškiu metimu, netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir "Bitdefender – Altacom" ekipai, po kurių sužaidus 1 minutę svečiai buvo priekyje – (2:3). Prabėgus dar 4 minutėms ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko atsiplėšti nuo savo varžovų iki 7 taškų – (8:15). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, "Bitdefender – Altacom" ekipa geriau žaidė puolime, kas leido laimėti pirmą kėlinį rezultatu – (11:22).

Antrą kėlinį kiek netikėtai gerai pradėjo svečiai, sugebėdami laimėti pirmų 3 minučių atkarpą – (1:8), po kurios skirtumas tarp komandų pirmą kartą rungtynėse išaugo iki 18 taškų – (12:30). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus "Kauno tiltų" ekipai pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą – (19:30). Antroje kėlinio dalyje komandos kurį laiką vis dar keitėsi tiksliomis atakomis, po kurių likus žaisti apie 3 minutes komandas skyrė jau tik 8 taškai – (26:34). Visgi per likusį laiką "Kauno tiltai" sugebėjo dar 3 taškais sumažinti atsilikimą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (33:38).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus 5 minutes komandas vis dar skyrė 5 taškai – (35:40). Antroje kėlinio dalyje "Kauno tiltų" ekipa pradėjo aktyviai artėti prie savo varžovų ir likus žaisti apie 3 minutes pirmaujanti ekipa pasikeitė – (41:40). Per likusį laiką komandos dar po kartą pasikeitė pirmaujančios vaidmeniu ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (45:43).

Ketvirtasis kėlinys komandoms prasidėjo apsikeičiant po keletą rezultatyvių atakų, po kurių sužaidus apie 2 minutes komandas skyrė tie patys 2 taškai – (50:48). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų išaugo iki 5 taškų – (58:53). Antroje kėlinio dalyje "Kauno tiltų" ekipa sugebėjo išsaugoti turėtą persvarą iki rungtynių pabaigos ir tai leido laimėti rungtynes rezultatu – (65:61).

Po laimėtų rungtynių "Kauno tiltų" ekipos treneris kalbėjo: "Pradėjome rungtynes nelabai nusiteikę, neįvertinome savo varžovų prieš rungtynes, todėl pirmoje rungtynių dalyje teko vytis varžovus. Nebuvo šiandieną pilnos sudėties, bet smagu, kad pavyko su kovoti ir laimėti rungtynes."

Po pralaimėtų rungtynių "Bitdefender – Altacom" ekipos treneris kalbėjo: "Šį sezoną mūsų žaidimas paremtas vien tolimais metimais, pradžioje sezono labai nekrito, dabar kažkaip su kiekvienomis rungtynėmis vis geriau pradedame pataikyti. Šiandieną pritrūko mūsų komandai labai aukštų žmonių, neatsikovojome labai daug kamuolių, vėliau ir pavargome."

Kauno tiltai: Eimantas Daunora – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 11 tšk. (12 atk. kam.), Artūras Kaminskas – 10 tšk.

Bitdefender ‒ Altacom: Arnoldas Žukauskas – 21 tšk., Žygimantas Gaidžiūnas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Grėbliūnas – 13 tšk.

„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:09 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Bitdefender ‒ Altacom“ įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)„Kauno tiltai“ garbingai priešinosi „Ryternai“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Lemora“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Bitdefender – Altacom“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nesunkiai susitvarkė su „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ rungtynių pabaigoje palaužė „Enersteną“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:11 val.)