KUN & KAMS vs Artstone (89:68)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“

2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 22:13 val., peržiūros: 1351

Trečiadienį, vasario 1 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „KUN & KAMS“ ir svečių „Artstone“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios atitrūkę aikštės šeimininkai į savo sąskaitą įsirašė nesunkią pergalę. 89:68 (32:13, 23:19, 20:17, 14:19).

Rungtynių pradžioje abi komandos taškus rinko besikeisdamos taikliais tolimais metimais, tačiau nuo ketvirčio vidurio iki pabaigos spurtą 18:1 surengę „KUN & KAMS“ ekipos žaidėjai įgijo devyniolikos taškų atotrūkį. Antrojo kėlinuko pradžioje dar kelis tritaškius pataikę šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau kiek vėliau sėkmingą atkarpą sužaidę „Artstone“ žaidėjai sumažino deficitą iki septyniolikos taškų. Nepaisant to, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę „KUN & KAMS“ įgijo 23-ijų taškų persvarą. 55:32.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kurį laiką klostėsi apylygiai ir ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau ilgai netrukus dar vieną spurtą surengę aikštės šeimininkai vis didino skirtumą tarp komandų, ko pasekoje po trijų kėlinių jas skyrė jau 26 taškus. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas. Būtent todėl „KUN & KAMS“ šiek tiek atsipalaidavo, kuo pasinaudoję svečių žaidėjai sugebėjo laimėti paskutinį kėlinuką ir nežymiai sumažinti deficitą. Nepaisant to, pergale vis tiek džiaugėsi šeimininkai. 89:68.

„KUN & KAMS“: Tautvydas Žioba – 26 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Karolis Abramavičius – 25 tšk., Justinas Pavlavičius – 15 tšk. (12 atk. kam.)

„Artstone“: Edgaras Krūminas – 17 tšk., Ernestas Pocius – 15 tšk., Tomas Šiškevičius – 13 tšk., Dominykas Butkus – 10 tšk.

Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Aukštaūgių vedama „Artstone“ nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:48 val.)„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)Geresnį pataikymą demonstravę „KUN & KAMS“ susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„SD Ranga“ su kaupu atsirevanšavo „Artstone“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 21:30 val.)Pogrupio lyderiai neturėjo vargo su „Artstone“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:12 val.)„KUN & KAMS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Vilmistos“ penketukas nespėjo paskui „ArtStone“ krepšininkus (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:43 val.)„KUN & KAMS“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 17:47 val.)