Restauratoriai & Hausa vs Artstone (82:42)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 14 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pogrupio lyderiai neturėjo vargo su „Artstone“

2017 vasario 14 d., Antradienis, 23:12 val., peržiūros: 989

Antradienį, vasario 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Restauratorių & Hausos“ ir svečių „Artstone“ ekipų. Nuo rungtynių pradžios dominavę aikštės šeimininkai į savo sąskaitą įsirašė nesunkią pergalę rezultatu 82:42 (20:11, 21:9, 17:10, 24:12).

Jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių spurtavę aikštės šeimininkai atitrūko nuo varžovų įgydami dviženklę persvarą. Kiek vėliau „Artstone“ pavyko kiek priartėti, tačiau ir toliau puolime geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ įgijo devynių taškų atotrūkį. Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau netrukus tris tolimus metimus iš eilės pataikęs P.Mickūnas skirtumą tarp komandų padidino iki 21-ieno taško. 41:20.

Po ilgosios pertraukos į aikštę grįžę „Restauratoriai & Hausa“ pratęsė savo spurtą, taip padidindami persvarą iki 29-ių taškų. Kiek vėliau sėkmingą atkarpą sužaidę svečiai šiek tiek sušvelnino deficitą, bet per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos ir toliau greitame puolime nesulaikomai žaidę aikštės šeimininkai susigrąžino turėtą pranašumą. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas, kurį pakankamai lengvai sutvarkę šeimininkai pasiekė solidžią pergalę. 82:42.

„Restauratoriai & Hausa“: Povilas Mickūnas – 37 tšk. (5 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Martynas Veršinskas – 17 tšk. (14 atk. kam.), Jūris Goštautas – 9 tšk. (17 atk. kam.)

„Artstone“: Tomas Šiškevičius – 8 tšk. (5 perimt. kam.), Justas Jokšas – 8 tšk. (5 perimt. kam.), Remigijus Babenskas – 6 tšk.

Banguotose rungtynėse pergalę išvargo „Artstone“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 22:17 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Vilmistos“ penketukas nespėjo paskui „ArtStone“ krepšininkus (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:43 val.)Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:38 val.)Atkakliame susitikime „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:20 val.)„SD Ranga“ su kaupu atsirevanšavo „Artstone“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 21:30 val.)Trečiame kėlinuke tritaškiais prapliupusi „Lemora“ nugalėjo „Artstone“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)