SD Ranga vs Artstone (69:54)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„SD Ranga“ su kaupu atsirevanšavo „Artstone“

2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 21:30 val., peržiūros: 1240

Sekmadienį, vasario 14 dieną, J. Pauliaus II- ojo gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „SD Ranga“ ir svečių „Artstone“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios svečiai atitrūko, tačiau po šalto dušo atsigavę šeimininkai pirmojo ketvičio pabaigoje grįžo į rungtynes ir išsiveržę į priekį kontroliavo rungtynių eigą, tik mačo susitikime „SD Rangos“ krepšininkai atleido vadžias ir varžovai sumažino deficitą, bet šeimininkai vistiek šventė lengvą pergalę rezultatu – 69:54 (18:12, 23:15, 17:16, 11:11).

Rungtynių pradžioje žaidimas geriau klostėsi svečiams, kurie atitrūko 0:8, o šeimininkų metimai skriedavo pro šalį, tačiau kiek vėliau „SD Ranga“ pagaliau atsidarė savo taškų sąskaitą ir spurtavo 6:0, taip beveik ištirpdydami varžovų persvarą. Šeimininkai sužaidus šešias minutes išlygino rezultatą ir pagavę savojo žaidimo bangą galutinai perėmė iniciatyvą bei spurtavo 8:0. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo šeimininkai – 18:12. Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę „Artstone“ krepšininkai gan greit sumažino varžovų persvarą iki minimumo. Netrukus svečiai išsikvėpė, jiems nesisekė rasti būdų kaip užpulti, o ir gynyba nebuvo pavyzdinė, tuo pasinaudoję šeimininkai vėl spurtavo ir besibaigiant kėliniui įgijo dviženklę persvarą. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę šeimininkai sugebėjo dar labiau padidinti persvarą – 41:27.

Po pertraukos, kurį laiką, žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau vėliau spurtavę aikštės šeimininkai ėmė triuškinti varžovus 18 taškų skirtumu (46:28). Trečiojo kėlinuko viduryje žaidimas vėl išsilygino, abi komandos vis apsikeidavo rezultatyviomis atakomis, bet šeimininkai po U. Drulios dvitaškio išsaugojo 15 taškų persvarą – 48:33. „Artstone“ krepšininkai nepasidavė ir sugebėjo priartėti iki 9 taškų, tačiau šeimininkai vėl geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir išsaugojo dviženklę persvarą – 58:43.Paskutinės rungtynių dalies eigoje komandos ir vėl žaidė apylygiai, todėl skirtumas tarp jų praktiškai nesikeitė. Vis tik, didesnį atsipalaidavimą jautę šeimininkai kiek atleido žaidimo vadžias, ko pasekoje „Artstone“ sumažino deficitą, bet „SD Rangos“ krepšininkai vistiek pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 69:54.

Nugalėtojų treneris Darijus Jagminas po rungtynių kalbėjo: „Komanda šiandien sužaidė gerai, gerai susigynėm, geriau pataikėme nei pirmąjame tarpusavio mače. Geros gynybos ir taiklių metimų dėka pavyko iškovoti pergalę. Rungtynės sekmadienio vakarą šiek tiek išblaškė komandą ir nepavyko išvengti bangavimų šiame susitikime.“

SD Ranga: Mantas Pukalskas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Ugnius Drulia – 15 tšk., Darijus Jagminas – 11 tšk.

Artstone: Ernestas Pocius – 16 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Tomas Šiškevičius – 13 tšk., Justas Jokšas – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką (2017 sausio 06 d., penktadienis, 00:53 val.)„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)„SD Ranga“ pirmoje pusėje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:21 val.)„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)Atkakliame susitikime „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:20 val.)Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:38 val.)Banguotose rungtynėse pergalę išvargo „Artstone“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 22:17 val.)„SD Ranga“ gerai pradėjo rungtynes ir iškovojo pergalę (2017 sausio 20 d., penktadienis, 06:35 val.)