T.A.D. vs Ariogalos „Urta“ (83:63)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 16 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„T.A.D“ lengvai įveikė Ariogalos „Urtą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone

2022 sausio 16 d., Sekmadienis, 18:33 val., peržiūros: 357

Sausio 16 dieną "Santaros" gimnazijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "T.A.D." priemė svečius Ariogalos "Urtą". "T.A.D." buvo pralaimėję septynis kartus, o "Urta" buvo laimėję tris kartus ir keturis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo "Urta", kurie sužaidus dvi minutes nebuvo praleidę taškų į savo krepšį (0:4). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Urtos" persvara padidėjo iki aštuonių taškų (6:14). Likus minutei iki kėlinio pabaigos, po puikios atkarpos "T.A.D." pasivijo varžovus (18:18). Kėlinio pabaigoje "T.A.D." įgijo dviejų taškų persvarą (20:18).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes geriau žaidė šeimininkai, kurie padidino persvarą iki šešių taškų (24:18). Kėlinio viduryje "T.A.D." padidino persvarą iki septynių taškų (30:23), o "Urta" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "T.A.D.", kurie padidino persvarą iki 18 taškų (46:28).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė lygiai, sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 52:33. Netrukus "Urta" sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų, bet vėl gerą atkarpą sužaidė "T.A.D.", padidinę persvarą iki 18 taškų (59:41). antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 17 taškų (67:50).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo "T.A.D." taikliu tritaškiu (70:50). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. "T.A.D." neleido varžovams atkūrti intrigos, išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 83:63.

10 rezult. perd.

„Skroblų alėja“ lengvai nugalėjo Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 23:18 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „T.A.D.“ komandą (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ užtikrintai įveikė Ariogalos „Urta“ (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:28 val.)„Puse velnio“ lengvai įveikė „T.A.D“ komandą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 18:44 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ gana lengvai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:16 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno Rami“ įveikė Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ antroje pusėje palaužė Ariogalos „Urta“ ekipą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 20:22 val.)Tolimus metimus tragiškai pataikę Ariogalos „Urta“ krepšininkai krito prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 20:29 val.)Ariogalos „Urta“ po nelengvos kovos palaužė KK „Žaibas“ pasipriešinimą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 19:06 val.)