Vilmista vs Lemora (71:72)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 03 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lemora“ pačioje rungynių pabaigoje palaužė „Vilmistą“

2017 kovo 03 d., Penktadienis, 23:37 val., peržiūros: 1179

Penktadienį, kovo 3 – ąją diena, A. Sabonio krepšinio centre buvo sužaistos KKL „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidusių „Vilmistos“ ir svečių „Lemora“ komandos.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir kiek atitrūko, tačiau netrukus savo taškų sąskaitą atidarę svečiai netrukus išlygino rezultatą, o įpusėjus ketvirčiui jau pirmavo – 9:11. Kurį laiką žaidimas aikštelėje išsilygino ir skirtumas tarp komandų ženkliai nesikeitė, bet „Lemoros“ krepšininkai geriau užbaigė kėlinuką ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo rezultatu 17:25.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai nemažino apsukų ir sužaidus beveik 4 minutes įgijo dviženklę persvarą – 19:31. „Vilmistos“ krepšininkai tokia persvara varžvoms leido pasidžiaugti tik aoie minutę, spurtavę 6:0 jie prisivijo varžovus. Porą minučių abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, kol likus žaisti tris minutes, šeimininkai įjungė aukštenę pavarą ir gerai sužaidę kėlinio pabaigą ištirpdė „Lemoros“ persvarą iki minimumo – 40:41.

Po pertraukos abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, padaugėjo netaiklių metimų ir klaidų. Antrojoje rungtynių dalyje žvaliau atrodę šeimininkai įpusėjus kėliniui persverė rezultatą – 49:45. Per likusį laiką vyko kova taškas į tašką ir nors svečiams pavyko kelis kartus išlyginti rezultatą, tačiau „Vilmistos“ krepšininkai po trijų kelinių pirmavo rezultatu – 56:54.

Lemiamoje runtynių dalyje vyko kova taškas į tašką visą kėlinį. Šeimininkai vis atitrūkdavo 3-4 taškais, tačiau varžovai jau kitoje atakoje taip pat pelnydavo taškus ir neleisdavo varžovams nutolti. Iki kėlinio pabaigos svarbų tritaškį pataikė šeimininkų puolėjas G.Džiaugys išvedęs savo komandą į priekį 3 taškais (71:68), bet jau kitoje atakoje L.Palivanas pelnė 2 taškus su pražanga, bet baudos metimas skriejo pro šalį – 71:70. „Vilmistos“ krepšininkams nepavyko surengti rezultatyvios atakos, o rungtynių didyrių tapo E.Mikalajūnas pelnęs pergalingus „Lemoros“ taškus iki susitikimo pabaigos likus 16 sekundžių. Šeimininkai netrukus prarado kamuolį ir tai buvo viskas šiose rungtynėse, nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai „Lemora“ šventė saldžią pergalę rezultatu - 71:72 (17:25, 23:16, 16:13, 15:18).

Vilmista: Mantas Vilimas – 18 tšk., Tomas Raulušavičius – 15 tšk., Egidijus Plenta – 14 tšk. (10 atk. kam.), Giedrius Džiaugys – 13 tšk.

Lemora: Lukas Palivanas – 23 tšk., Martynas Švelnys – 21 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Linas Macijauskas – 12 tšk. (12 atk. kam.)

„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje užbaigė išvargusių „Lemora“ ekipos žaidėjų sezoną (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Kauno švara“ be didesnio vargo įveikė „Vilmista“ ekipą. (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:29 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką (2017 sausio 06 d., penktadienis, 00:53 val.)„Gėlių bankas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė šešiese susirinkusius „Vilmistos“ krepšininkus (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 00:14 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)Atkakliame susitikime „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:20 val.)