GZP vs R2P Sport (78:93)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„R2P Sport“ laimėjo pirmas pusfinalio serijas rungtynes prieš „GZP“

2022 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 21:51 val., peržiūros: 386

Gegužės 5 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko I lygos Didžiosios taurės pirmos pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "GZP" priemė svečius "R2P Sport".

Per pirmas dvi rungtynių minutes trijų taškų persvarą įgijo "R2P Sport" (2:5). Kėlinio viduryje komandos žaidė lygiai, šeštą minutę rezultatas buvo 8:8. Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "R2P Sport", kuriems baigiantis kėliniui pavyko įgyti aštuonių taškų persvarą (17:25).

Sužaidus pirmas dvi minutes "R2P Sport" vis dar turėjo septynių taškų persvarą (20:27). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "GZP" paprašė minutės pertraukėlės, kai "R2P Sport" persvara padidėjo iki 11 taškų (28:39). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė 10 taškų (35:45).

Pirmoje trečio kėlinio pusėje komandos geriau žaidė "R2P Sport", o penktą minutę skirtumui padidėjus iki 16 taškų minutės pertraukėlės paprašė "GZP" (42:58). Antroje trečio kėlinio pusėje šiek tiek geriau žaidė "R2P Sport", kas padėjo svečiams dar šiek tiek padidino persvarą (57:78). Ketvirtame kėlinyje "R2P Sport" neleido varžovams atkurti intrigos ir įveikė varžovus rezultatu 78:93.

Aurimas Gavelis

„R2P Sport“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)„R2P Sport“ turėjo pripažinti „Kauno TPMC“ pranašumą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 17:12 val.)„R2P Sport“ ekipa turėjo pripažinti „Reunion“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Reunion“ penketukas susitvarkė su „GZP“ pasipriešinimu (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 18:46 val.)„R2P Sport“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 22:47 val.)Septyniais I. Krukonio tritaškiais per kėlinį ir jo trigubu dubliu paženklintose rungtynėse „Kauno TPMC“ pergalė prieš „GZP“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 17:06 val.)„Reunion“ susitvarkė su „GZP“ (83:75) (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 17:49 val.)