KAUNO TILTAI vs KAUNO ENERGIJA (59:45)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Kauno Tiltai nesunkiai nugalėjo Kauno Energiją

2012 gruodžio 20 d., Ketvirtadienis, 00:39 val., peržiūros: 2320

Gruodžio 19 dieną, įmonių lygos Sporto Fėja pirmenybėse, LSMU sporto salėje susitiko Kauno Tiltai (šeimininkai) ir Kauno Energija (svečiai). Rungtynės tris kėlinius vyko taškas į tašką, tačiau ketvirtąjame jau ryškiai stipresni buvo Tiltai ir iškovojo užtiktintą pergalę rezultatu – 59:45 (11:12, 11:11, 18:14, 19:8).

Rungtynės prasidėjo septyniais Energijos taškais, kuriuos savo komandai pelnė – Andrius Iškauskas, Karolis Zoluba, Mantas Šimkevičius. Keturis įmetė Tiltai, dviem atsakė svečiai ir jie išlaikė pranašumą – 4:9. Vieną baudos metimą iš dviejų įmetė Modestas Urbonavičius, o du tritaškius pridėjo Mindaugas Mažeika ir šeimininkai jau persvėrė rezultatą savo naudai – 11:9. Kėlinį dvitaškiu ir vienu baudos metimu iš dviejų užbaigė Andrius Iškauskas ir po pirmo ketvirčio – 11:12.

Antrasis k4linys prasidėjo aštuntuoju iš eilės M.Mažeikos tašku įskaitant ir pirmo ketvirčio pabaigą, o Karolis Zoluba pridėjo antrąjį savo tritaškį ir Energija turi dviejų taškų persvarą – 13:15. Vienuoliktą iš eilės tašką pelnė M.Mažeika ir dvitaškį pridėjo Artūras Budreika ir jau Tiltai susikrovė trijų taškų pranašumą – 18:15. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet keturis pelnė svečiai ir vėl išsiveržė į priekį – 20:21. Kėlinio pabaigoje komandos dar kartą apsikeitė taikliais metimais ir po dviejų kėlinių Kauno Energija vis dar priekyje – 22:23.

Trečią kėlinį atkarpa 8:2 pradėjo šeimininkai ir jau susikrovė penkių taškų pranašumą (didžiausią šiose rugtynėse). Keturiais taškais atsakė Energijos vyrai ir skirtumas minimalus. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet keturis pelnė Tiltai ir skirtumas vėl penki taškai – 36:31. Po keturis taškus pelnė komandos ir skirtumas vis dar penki taškai, tačiau kėlinį dvitaškiu užbaigė – Karolis Zoluba ir po trijų kėlinių – 40:37.

Ketvirtasis kėlinys puikiai prasidėjo Kauno Tiltams ir skirtumas labai greitai pasiekė dviženklę ribą – 47:37. Dar tritaškį pridėjo Mindaugas Mažeika ir skirtumas jau trylika taškų. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet keturis sumetė Energija ir skirtumas apmažėjo iki vienženklio – 52:43. Kėlinio pabaigoje septynis taškus sumetė šeimininkai, dviem atsakė svečiai ir galutinis rungtynių rezultatas – 59:45.

Po rungtynių nugalėtojų treneris ir rezultatyviausias žaidėjas Mindaugas Mažeika sakė – gerai, kad laimėjom, nors vėl žaidėm labai negražiai. Ačiū žiūrovams, kad aktyviai toliau palaiko mus ir tikimės, kad kitame etape seksis pagerinti žaidimą ir laimėti dar daugiau rungtynių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Mindaugas Mažeika (18, 16 naud. bal.), Modestas Urbonavičius (13, 19 naud. bal.), Tomas Kmitas (10, 6 rez. perd., 5 išpr. pr., 15 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Karolis Zoluba (12, 15 naud. bal.), Andrius Iškauskas (9, 10 atk. kam., 12 naud. bal.), Mantas Šimkevičius (8, 8 naud. bal.) taškai.

Kauno Tiltai po atkaklios kovos palaužė Kauno Stumbrą (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:50 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" penkiese nukovė "Kauno Energija" (2013 sausio 18 d., penktadienis, 23:39 val.)"Best 4 You" sunkioje kovoje palaužė "Kauno Energiją" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:37 val.)Kauno Tiltai po pratęsimo palaužė Topo Centrą (2012 lapkričio 01 d., ketvirtadienis, 03:54 val.)Kauno Tiltai nubloškė Elektromontuotoją (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 21:17 val.)Nuo rungtynių pradžios išsiveržusi "Baubilo" ekipa lengvai nugalėjo "Kauno Energiją" (2012 gruodžio 08 d., šeštadienis, 00:43 val.)Nerezultatyviose rungtynėse Kauno "Tiltai" nugalėjo "Best 4 you" ekipą (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)"Kauno tiltai" toliau žengia be pralaimėjimų (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Kauno energija“ iškovojo nesudėtingą pergalę rungtynėse su Kauno „Stumbro“ ekipa (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 20:29 val.)Po įspūdingai sužaisto trečio ketvirčio Kauno energija sutriuškino Ryterna ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 00:28 val.)