Rimo & Patikima linija vs Vėjų linija & Garliavos duona (82:84)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 02 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vėjų linija & Garliavos duona“ vos išsaugojo pergalę savo rankose

2022 kovo 02 d., Trečiadienis, 20:39 val., peržiūros: 426

Kovo 2 dieną, 19:10 val., Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Rimo & Patikima linija" (šeimininkai) ir "Vėjų linija & Garliavos duona" (svečiai). Beveik visą rungtynių laiką iniciatyvą savo rankose turėjo "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkai, tačiau ketvirtojo kėlinuko metu išbarstė pranašumą ir tik netaiklus varžovų tritaškis su sirena išgelbėjo juos nuo pralaimėjimo. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:84 (25:22, 17:22, 16:24, 24:16).

Rungtynių pradžioje komandos nors ir dažnai klydo, bet žaidė rezultatyviai, intriga išsilaikė ilgą laiką, o pirmaujanti pusė pasikeitė ne kartą. Iki pat ilgosios pertraukos taip ir neišryškėjo nei vienos pusės pranašumas, o po dviejų ketvirčių priekyje buvo „Vėjų linija & Garliavos duona“ 42:44.

Antroje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ perėmė iniciatyvą, komanda susikrovė dviženklį pranašumą ir atrodė, kad jau uždarė rungtynes, tačiau ketvirtojo kėlinuko pabaigoje "Rimo & Patikima linija" pabudo iš miego, panaikino atsilikimą ir nuo pergalės juos skyrė tik netaiklus tritaškis paskutinę rungtynių sekundę. „Vėjų linija & Garliavos duona“ atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 82:84.

9 rezult. perd.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ panaikino 23 taškų deficitą ir šventė pergalę (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omega“ ekipą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti „Coca-cola“ pranašumą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa turėjo pripažinti „Plastenos“ penketuko pranašumą (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 21:10 val.)„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti Menų kambarys ‒ BC „ Rhino“ ekipos pranašumą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 21:47 val.)Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)Įmonių lygoje: Vėjų linija & Garliavos duona įveikė Vilmista (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)