Legionas vs KK „13“ (74:59)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą

2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 22:41 val., peržiūros: 1911

Lapkričio 28 dienos vakarą įvyko dar vienerios “Top Sport” C lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų “Legiono” bei svečių statusą turėjusių KK “13” komandų. Geriau sužaistas antrasis rungtynių ketvirtis leido šeimininkams įgyti pranašumą, kurį jiems pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos. Laimėdamas rungtynes rezultatu 74:59 „Legionas“ įsirašė ketvirtąją pergalę ir pakilo į pirmąją grupės vietą. Tuo tarpu KK „13“ komanda su dviem pergalėmis rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje.

Rungtynes dvitaškiu metimu pradėjo K.Kyžas, o kitoje aikštės pusėje tritaškiu pasižymėjo P.Klibavičius (2:3). „Legiono“ žaidėjai pelnę šešis taškus be atsako kiek atitrūko, tačiau tai tęsėsi labai neilgai, nes dar vieną tritaškį metimą KK „13“ komandai pelnė J.Jokšas (8:6). Prasidėjus šeštąjai rungtynių minutei, „Legiono“ persvara pasiekė devynis taškus (15:6), bet tuomet šeimininkų puolimas ėmė strigti, o tuo naudojęsi svečiai po truputį tirpdė atsilikimą. Devintąją rungtynių minutę du iš eilės taiklūs KK „13“ snaiperių tritaškiai metimai išlygino rungtynių rezultatą (16:16). Negana to, puikiai kėlinyje žaidusio P. Klibavičiaus dešimtasis taškas rungtynėse leido svečiams po pirmojo kėlinio pirmauti dvejais taškais – 16:18.

Pirmąsias keturias rungtynių minutes komandos žaidė taškas į tašką (22:22), o po KK „13“ komandos bandymo įgyti pranašumą (22:25), staiga jų gynyba bei puolimas ėmė strigti. Tuo puikiai pasinaudoję „Legiono“ žaidėjai surengė spurtą net 13-0, o tai jiems leido pirmą kartą šiose rungtynėse įgyti dviženklį taškų pranašumą (35:25). Per likusią minutę antrajame kėlinyje rungtynių rezultatas ženkliai nepasikeitė – „Legionas“ pirmavo devyniais taškais (35:26).

Trečiajo kėlinio pradžioje „Legionas“ sėkmingai laikė įgyti persvarą pirmoje rungtynių pusėje, o iki pat dvidešimt septintosios rungtynių minutės skirtumas tarp komandų svyravo tarp dešimties ir šešių taškų (47:41). Tuomet ir vėl pasikartojo tai kas jau buvo nutikę antrojo kėlinio pabaigoje – svečiai „įkrito“ į duobę, o „Legionas“ per kiek daugiau nei trys likusias kėlinio minutes spurtavo 12-0. Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai turėjo saugią persvarą – 58:41.

KK „13“ žaidėjai neketino lengvai iškelti baltos vėliavos ir stengėsi kiek įmanydami mažinti atsilikimą, o po kiekvieno sėkmingo žaidimo epizodo svečių komandos žaidėjų atsarginis suoliukas reaguodavo labai emocingai. Vis dėl to, pastangų ir noro svečiams neužteko. Likus žaisti septynias minutes iki rungtynių pabaigos „Legiono“ komandos persvara pasiekė dvidešimties taškų atžyma (65:45). Svečiai dar bandė gelbėtis tritaškiais metimais, tačiau jie dažniau skriedavo pro šalį nei pasiekdavo tikslą, tad KK „13“ šį vakarą teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 74:59.

Po laimėtų rungtynių „Legiono“ komandos žaidžiantysis treneris Modestas Koženiauskas buvo labai kategoriškas:

Žaidėm, kovojom ir laimėjom.

O tuo tarpu KK „13“ komandos vyr. treneris Tomas Bagdonas apie pralaimėjimo priežastys pakalbėjo kur kas plačiau:

Šiaip pirmas dalykas dėl ko pralaimėjom, tai turbūt dėl to, kad nepilna sudėtim žaidėm. Traumos labai praretino komandą, turim keletą naujų narių, kuriems dar sunku įsivažiuoti į žaidimą. Kitas dalykas, tai turbūt dar nepakankamai esam „apšlifavę“ kai kuriuos veiksmus ir trūksta užsidegimo tam tikrose situacijose kai reikia atlošti taškus iš didelio rezultato. Turbūt tik tiek.

„Legionas“: Lukas Šimkus – 22 tšk., Kristupas Kyžas – 13 tšk. (17 atk. kam.), Edgaras Krūminas – 10 tšk.

KK „13“: Paulius Klibavičius – 22 tšk., Dominykas Butkus – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Gabrielius Butkus – 10 tšk.

KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legioną“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Legioną“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:25 val.)„Legionas“ neatsilaikė prieš „Huawei“ puolimą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)KK „13“ komanda įrodė savo pranašumą ir nugalėjo BC „Straight“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 12:27 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ pasiekė revanšą prieš KK „13“ bei žengė į aštuntfinalį (2017 kovo 17 d., penktadienis, 22:54 val.)„ICE“ be vargo susitvarkė su KK“13“ komanda. (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:21 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)„Ryterna Group“ pagaliau džiaugėsi pirmąja pergale, įveikusi KK „13“ (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:44 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)