Legionas vs Banga (58:100)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Banga“ nušlavė dar vieną varžovą

2017 sausio 03 d., Antradienis, 00:21 val., peržiūros: 1645

Pirmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko B Lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Legionas“ ir svečių teisėmis atvykę „Banga“.

Rungtynės prasidėjo „Bangos“ spaudimu po visą aikštelę, kur „Legionas“ nebuvo pasiruošės tam ( 8:0). Šeimininkai buvo priversti išnaudoti abejas minutės pertraukėles. Svečiai toliau nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki 20 taškų ( 2:22). Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė sėkmingas atakomis , kur skirtumas nepakito – 8:27.

Antrame ketvirtyje „Legionui“ pavyko atgaivinti puolimą, tačiau svečiai greitai atstatė turėtą pranašumą. „Banga“ toliau demonstravo žaibišką puolimą, kur pranašumas išaugo iki 36 taškų. Svečiai surengė sėkmingą atkarpą net 16:0 ( 17:53). Likus žaisti mažiau nei dvi minutes aikštelės šeimininkai sugebėjo išlipti iš duobės, kur atsakė sėkminga atkarpa 5:0 – 22:53.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje nepakito ir „Banga“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ( 34:73). Jaunieji svečiai turėjo galimybę padidinti dar labiau prašumą, tačiau metimai skriedavo pro šalį. Vis dėlto, tai „Bangos“ ekipai nesutrukdė išlaikyti iniciatyvą savose rankose – 39:75.

Ketvirtą kėlinuką „Banga“ pradėjo tolimais metimais ( 45:85), tačiau „Legionui“ pavyko atsigauti ketvirtame kėlinyje ir pasipriešinti varžovams. Likęs laikas buvo tik formalumas, kur „Banga“ nušlavė dar vieną varžovą nuo kelio – 58:100.

Po laimėtų rungtynių „Bangos“ ekipos treneris, Š.Liesis, teigė:“Jaunimas ir yra tam, kad spaustų, kad galėtų džiaugtis krepšiniu. Varžovas šiandien nebuvo pasiruošęs mūsų spaudimui, o paskui mes pradėjome lėčiau žaisti ir jie prisitaikė, bet man patinka toks žaidimas. Greitai bėgam , džiaugiamės žaidimu. Jie yra jauni ir turi tai pajausti.“

Legionas: Edgaras Krūminas – 14 tšk., Jonas Snudaitis – 12 tšk. (6 perimt. kam.), Vilius Černiauskas – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

Banga: Aurimas Karbauskas – 22 tšk. (10 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Patrik Kapralov – 14 tšk., Dinas Mickūnas – 10 tšk., Dominykas Velička – 10 tšk.

„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Banga“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Banga“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Boom“ (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 18:04 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Banga“ tik paskutiniame kėlinyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Banga“ įveikė „Huawei“ ekipą ir iškovojo B lygos bronzos medalius (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė dar vieną sensaciją ‒ įveikta ir „Banga“ komanda (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:02 val.)