Enerstena vs Hidraulinės sistemos (56:71)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“

2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 21:56 val., peržiūros: 1417

Pirmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ lygos pirmenybių aštuntfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko „Enerstena“ ir svečių teisėmis atvykę „Hidraulinės sistemos“. Pirmajame susitikime „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo varžovus triuškinančiu rezultatu ( 73:48).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Enerstena“, o svečiai sunkiai sekėsi pelnyti taškus ( 7:2). „Hidraulinėms sistemoms“ pavyko susitvarkyti su puolimu ir greitai persvėrė rezultatą į savas rankas. Kėlinuko pabaigoje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova taškas į tašką ir svečiai išsaugojo dviejų taškų pranašumą ( 15:17). Antrame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ įjungė aukštesnę pavarą, kur susikrovė 9 taškų pranašumą ( 15:24). „Enerstena“ pavykdavo prisivyti varžovus, tačiau svečiai pajutę grėsmę iškart atstatydavo pranašumą. „Hidraulinės sistemos“ prieš antrą rungtynių pusę pirmavo dviženkliu pranašumu – 23:34.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą , o „Hidraulinės sistemos“ toliau dominavo aikštelėje ir pranašumas išaugo iki 20 taškų ( 26:46). Po minutės pertraukėlės „Enerstena“ pasinaudojo varžovų silpnesniu penketuku ir skirtumas ištirpo iki 13 taškų ( 36:49). Per likusias dvi minutes svečiai pasisidino pranašumą iki 15 taškų ( 40:55). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir per keletą minučių susimažino deficitą iki 11 taškų ( 48:59). Vis dėlto, „Hidraulinės sistemos“ susitvarkė tiek su puolimu, tiek su gynyba ir iškovojo pergalę, rezultatu – 56:71 (15:17, 8:17, 17:21, 16:16)

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 19 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Rimavičius – 12 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Čižinauskas – 11 tšk.

Hidraulinės sistemos: Saulius Klimkevičius – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 14 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 10 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)„Hidraulinės Sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Enerstena“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo pasiekė finalą (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 22:28 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:13 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)