ICE vs Galera (58:60)Kauno mero taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 spalio 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Galera“ po dramatiškos kovos įveikė „ICE“

2016 spalio 13 d., Ketvirtadienis, 06:16 val., peržiūros: 1131

Trečiadienį, spalio 13 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2016, Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „ICE“ bei svečių „Galeros“. Didžiąją rungtynių dalį šeimininkų ekipa buvo priekyje ir diktavo savo sąlygas šiose varžybose, tačiau lemiamu metu daugiau klydo tiek puolime, tiek gynyboje. Galiausiai „Galeros“ ekipa kantriai priartėjo prie savo varžovų, persvėrė rezultatą bei pasiekė pergalę, kuri leido jiems iškopti į Mažosios taurės pusfinalį.

Pirmąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Galeros“ ekipa, kuri pelnė pirmuosius penkis šių rungtynių taškus. Vėliau savo taškų kraitį atidarė ir „ICE“ ekipa. Šis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus, sužaidus pusę jo, rezultatas buvo 6:7. Tuomet komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, bet kėlinuko pabaigoje kiek geriau atrodė „ICE“ ekipa, kuri ketvirtį baigė 7:1 spurtu ir po pirmojo kėlinuko turėjo penkių taškų atotrūkį – 15:10. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo padidindami savo pranašumą, tačiau netrukus svečių ekipa pavijo savo varžovus ir pradėjo jiems kvėpuoti į nugarą, o galiausiai ir išlygino rezultatą. Tuomet šeimininkai spurtavo 10:2 bei vėl įgijo kiek solidesnį pranašumą. Prieš pat kėlinio pabaigą, „Galera“ dar buvo sumažinus atsilikimą iki minimumo, tačiau jo išlaikyti jiems nepavyko. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:28.

Trečiąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie vėl padidino savo pranašumą iki septynių taškų. Realiai, per šį kėlinuką nieko naujo nepamatėm. Komandos ir toliau žaidė gana atkakliai, o skirtumas svyravo tarp trijų ir septynių taškų. Na, o prieš ketvirtąjį kėlinį, „ICE“ ekipa turėjo penkių taškų pranašumą – 48:43. Lemiamo ketvirčio pirmoje pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Komandos ir toliau įnirtingai kovojo ir tik „ICE“ ekipa buvo neženkliai priekyje, kaip ir daugmaž visas rungtynes. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, po ilgesnės pertraukos „Galeros“ ekipa įsiveržė į priekį ir įgijo minimalų pranašumą. Tuomet šeimininkai išlygino rezultatą, o po ilgesnio laiko patys įgijo minimalų pranašumą. Tuomet V.Tirva išlygino rezultatą, o likus žaisti šešias sekundes, pataikė ir dvitaškį metimą, kuris taip ir nulėmė rungtynių baigtį. Galutinis rungtynių rezultatas 58:60.

S.Korolkov („Galera“):
„Sujudėjome gynyboje normaliau. Varžovai prametė daug tokių laisvų metimų. Ir gal pasisekė ant pačio galo, sakyčiau. Gal ir pavargo jie“.

T.Jonkus („ICE“):
„Na, iš tiesų aš pats to klausiu ir savęs ir po rungtynių klausiau žaidėjų – kas nutinka mums pabaigoje? Pradžią pradėjome tikrai gerai, bet visada gale mums trūksta patirties ir šalto proto. Visada priimame ne tokius sprendimus, kokius reikia priimti, gaila, kad taip pralaimi rungtynes, bet toks sportas, smulkmenos susideda ir turi galutinį rezultatą. Aš tikiuosi, kad tokios rungtynės mums bus kaip gera pamoka, nes klydo visi kurie šiandien žaidė. Galiu pasveikinti varžovus su nuosekliu ir kantriu darbu. O savo komandai palinkėsiu pasidaryti išvadas, kad tokiu rungtynių daugiau neturėtume. Tikiuosi C lygos sezone būsime kitokie nei esame dabar.“

ICE: Jonas Tumpa – 13 tšk., Audrius Gagiškis – 8 tšk., Ritauras Rakauskas – 8 tšk.

Galera: Aurimas Juozapaitis – 22 tšk., Vytautas Tirva – 10 tšk. (9 išpr. praž.), Vygintas Kalesnikas – 9 tšk.

„Galera“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ ir pateko į finalą (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:20 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo įveikė „Galerą“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 21:55 val.)Rungtynių pabaigoje „Galera“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistą“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:18 val.)„Ice“ be gailesčio susidorojo su „Kauno technikos kolegija“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 23:29 val.)Permainingose rungtynėse „UNO“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudę „DNC“ nesunkiai susitvarkė su „ICE“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:49 val.)Visas rungtynes priekyje žengęs BC „Gazuotas pienas“ įsirašė antrą pergalę (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 22:38 val.)Rungtynių pabaigoje pavargusi Advokatų kontora „Konsus“ nusileido „Ice“ krepšininkams (2016 rugsėjo 22 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)United ‒ „Alta transportas“ be didesnio vargo palaužė „Galerą“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 10:11 val.)Nerezultatyviose „Kauno mero Mažosios taurės“ finalo rungtynėse auksu pasidabino „Galera“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 15:36 val.)