Uno vs ICE (72:64)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 05 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Permainingose rungtynėse „UNO“ šventė pergalę prieš „ICE“

2016 spalio 05 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 1131

Trečiadienį spalio 5-ąją dieną J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Kauno mero taurė 2016, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „UNO“ ir svečių „ICE“ komandos. Po permainingos kovos, pergalę savo salėje iškovojo „UNO“. Rezultatu 72:64 (12:19; 16:16 27:19; 17:10) įveikė savo oponentus.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų netaikliais metimais. Sužaidus beveik tris minutes pirmieji taškus pelnė svečiai. Sekančioje atakoje savo taškų sąskaitą atidarė ir šeimininkų komanda. Įpusėjus kėliniui M.Gailiūnas pataikė dvitaškį ir komandas skyrė 3 taškai (7:4). Antroji ketvirčio pusė buvo rezultatyvesnė ir geriau susiklostė „ICE“ krepšininkams, kurie surengė spurtą 2-13 ir po pirmojo kėlinio jau turėjo apčiuopiamą persvarą 12:19.

Antrajo kėlinio pradžia ir toliau sėkmingai klostėsi svečiams. Sužaidus beveik pusę laiko po L. Augaičio dvitaškio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 15 taškų žymos (16:31). „UNO“ krepšininkai buvo pasiųsti į lengvą nokdauną, tačiau po sunkios kėlinio pradžios jie sugebėjo atsigauti ir sumažinti savo atsilikimą. Likus žaisti 10 sekundžių komandas skyrė 5 taškai, bet paskutinės atakos metu su sirena divtaškį pataikė S.Pakalniškis atstatydamas po pirmojo kėlinio turėtą savo komandos persvarą (7 taškai) 28:35.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau šeimininkams nepavyko perimti žaidimo vadžių į savo rankas. Įpusėjus kėliniui M.Gailiūnas pelno 2 taškus su pražanga ir taikliu baudos metimu išlygina rezultatą 43:43. „ICE“ krepšininkai sunkiai randa kelius iki krepšio, o savo ruožtu varžovai pagaliau perima iniciayvą į savo rankas. Likus žaisti 3 minutes 6 taškų persvarą turėjo „UNO“ žaidėjai, bet jos iki kėlinio galo neišsaugojo. Prieš lemiamą rungtynių dalį minimalia persvara priekyje buvo šeimininkai 55:54.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo nerezultatyviai. Pirmuosius taškus šiame ketvirtyje, sužaidus apie 3 minutes pelnė šeimininkai, o sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio „UNO“ krepšininkai jau pirmavo 8 taškų skirtumu (62:54). Beveik 6 minutes taškų nepelnę svečiai pagaliau „atrišo“ krepšį. Du tolimus metimus iš eilės pataikė A.Kuncaitis ir sumažino komandos deficitą iki 4 taškų (66:62). Likusį rungtynių laiką šeimininkai sužaidė užtikrintai ir iškovojo sunkią, bet saldžią pergalę rezultatu 72:64.

Po rungtynių pakalbintas šiandien puikiai „UNO“ komandos puolimui dirigavęs D.Maciulevičius (8 rez. perd.) įvardino pagrindinę pergalės priežastį:„Šiandien nenustojom kovoti, nors žinojome, kad buvo didelis minusas, bet mes nenuleidom rankų ir vistiek kovojom. Po taškelį, po taškelį ir atlošėm. Praeitose rungtynėse varžovai pabėgo, galvas nuleidom ir pralaimėjom, o šiandien kovojom iki galo ir rezultatas – pergalė“

Uno: Modestas Gailiūnas – 26 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.), Donatas Maciulevičius – 11 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Andrius Olberkis – 9 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

ICE: Saulius Pakalniškis – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Donatas Petrauskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Arnoldas Kuncaitis – 10 tšk.

„DNC“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Uno“ ekipą (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 21:22 val.)Pasinaudoję varžovų klaidomis „UNO“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę sezono starte (2016 rugsėjo 21 d., trečiadienis, 22:15 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudę „DNC“ nesunkiai susitvarkė su „ICE“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:49 val.)Visas rungtynes dominavęs „United ‒ Alta transportas“ žengė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:03 val.)„Galera“ po dramatiškos kovos įveikė „ICE“ (2016 spalio 13 d., ketvirtadienis, 06:16 val.)Rungtynių pabaigoje pavargusi Advokatų kontora „Konsus“ nusileido „Ice“ krepšininkams (2016 rugsėjo 22 d., ketvirtadienis, 23:01 val.) Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai po ilgosios pertraukos įveikė „UNO“ komandą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Ice“ be gailesčio susidorojo su „Kauno technikos kolegija“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 23:29 val.)