Alaina & Limobus vs Vėjų linija & Garliavos duona (54:63)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos įveikė „Alaina & Limobus“

2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 23:15 val., peržiūros: 1360

Pirmadienį A.Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Alaina & Limobus“ (1/8) ir svečių teisėmis atvykę „Vėjų linija & Garliavos duona“(2/8).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Alaina & Limobus“, kurie per keletą minučių atitrūko nuo varžovų. Svečiams toliau sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą ir buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 6:11). Per likusį laiką šeimininkai išlaikė pranašumą savose rankose – 12:16.

Antrąjį kėlinuką „Vėjų linija & Garliavos duona“ pradėjo greitomos atakomis ir rezultatas lygus. Vis dėlto, šeimininkams pavyko greitai atstatyti turėtą pranašumą ( 18:23). „Alaina & Limobus“ pradėjo klysti tiek puolime, tiek gynyboje ir svečiai pirmą kartą įsiveržė į priekį ( 23:24). Po minutės pertraukėlės svečiai išlaikė minimalų pranašumą – 27:18.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo. „Alaina & Limobus“ ėmė strigti puolime , o svečiai surengė keletą greitų atakų ir pranašumas išaugo iki 5 taškų ( 34:39). L.Varnas toliau tempė komandą ant pečių ir prieš ketvirtą kėlinuką turėjo 9 taškų pranašumą – 36:45.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkams sunkiai sekėsi vytis varžovus, o svečiai toliau užtikrintai žaidė ( 41:55). „Alaina & Limobus“ ekipa nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir surengė keletą sėkmingų atkarpų, kur pranašumas ištirpo iki 6 taškų ( 54:60). „Vėjų linija & Garliavos duona“ neišbarstė likusio pranašumo ir iškovojo pergalę, rezultatu – 54:63.

Alaina & Limobus: Vytautas Čypas – 21 tšk., Remigijus Snieškus – 11 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Jakelis – 8 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 25 tšk. (12 išpr. praž.), Vytautas Vaškevičius – 12 tšk. (15 atk. kam.), Benas Mockus – 9 tšk.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą. (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:17 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda nepaliko vilčių „Gėlių bankas“ ekipai ir išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Enerstena“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)