Ryterna vs Kauno tiltai (77:64)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno tiltai“ garbingai priešinosi „Ryternai“

2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 20:51 val., peržiūros: 1183

Trečiadienį, sausio 4 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio lyderių – vietos „Ryternos“ bei svečių „Kauno tiltų“. Į šias rungtynes svečių ekipa susirinko vos penkiese, tačiau tai nesutrukdė jiems garbingai kovoti ir kartas nuo karto sugrąžinti intrigą į šias rungtynes. Visgi, ketvirtojo kėlinio viduryje svečių ekipa dėl traumos neteko vieno savo lyderių ir pakovoti dėl pergalės jiems jau nepavyko.

Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie sužaidus kelias minutes turėjo keturių taškų atotrūkį. Visgi, tuomet „Kauno tiltai“ pelnė penkis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą. Tačiau tuomet jie krito į duobę ir ilgą laiko tarpą nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo kaip mat pasinaudojo „Ryternos“ ekipa ir spurtavo 9:0. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:10. Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis. Visgi, šįkart į duobę įkrito aikštelės šeimininkai ir net keturias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško. Tai buvo šansas „Kauno tiltams“ ir jie juo pasinaudojo. Rezultatas tapo lygūs, bet po šalto dušo atsigavusi „Ryterna“ per dvi su puse minutės pelnė dešimt taškų be varžovų atsako ir įgijo jau dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:25.

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas per daug nekito. Sužaidus pusę kėlinuko, komandas tebeskyrė dviženklis skirtumas, tačiau tuomet aukštesnę pavarą įjungė „Kauno tiltai“ ir surengė 13:2 spurtą, kuris leido jiems po ilgos pertraukos įsiveržti į priekį. Visgi, kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigė aikštelės šeimininkai ir po trijų kėlinių turėjo minimalų pranašumą – 48:47. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Ryternos“ ekipa žaidė itin gerai ir netrukus susigrąžino dviženklį pranašumą po surengto 11:2 spurto. Beveik įpusėjus kėliniui, „Kauno tiltų“ bėdos nesibaigė – traumą patyrė vienas komandos lyderių T.Kmitas ir nebegalėjo tęsti rungtynių. Tokiu būdu svečiai aikštelėje liko tik keturiese, o tai buvo į naudą tik „Ryternos“ komandai. Visgi, komandos jau suprato kas yra kas šiose rungtynėse ir per daug nesistengė. Svečių komanda nors ir liko tik keturiese, tačiau garbingai priešinosi savo varžovams visų rungtynių metu. Galutinis rungtynių rezultatas 77:64.

G. Kamarauskas („Ryterna“):
„Pirmiausia tai visi po švenčių ir tai yra dvi savaitės be krepšinio. Manau, kad tai turėjo įtakos. Vėlgi, neaišku kaip kas tas šventes atšventė, tai būtų antras dalykas. O visa tai įtakojo prastą pataikymą ir nesusikaupimą. Vyrai pagalvojo, kad varžovai čia penkiese ir viena koja reikės žaisti. Šaunuoliai varžovai, kovojo iki galo. Gaila, kad traumą patyrė vyrukas, bet šiaip jie šaunuoliai. Gera komanda, susižaidus, kiek žinau, tai senokai žaidžiantys ir sėkmės jiems“.

Ryterna: Paulius Lekečinskas – 24 tšk. (16 atk. kam.), Marius Giedraitis – 12 tšk., Modestas Šidlauskas – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Darius Špakauskas – 10 tšk.

Kauno tiltai: Mindaugas Mažeika – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 14 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mažvydas Juščius – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kauno tiltai“ tik rungtynių pabaigoje privertė pasiduoti „Bitdefender -Altacom“ ekipą. (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)„Kauno tiltai“ ir toliau žengia be kluptelėjimų (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:17 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno tiltų“ pergalė prieš „Callcredit“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo penktą pergalę paeiliui, įveikę „ASS & Endress + Hauser“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:45 val.)