Promatecha vs Omega (72:65)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Omega“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Promatecha“ pranašumą

2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 21:17 val., peržiūros: 263

Kovo 12 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Promatecha" priemė svečius "Omegą". "Promatecha" buvo laimėję devynis kartus ir septynis buvo pralaimėję. "Omegos" sąskaitoje buvo šešios pergalės ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo "Omega", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 2:5. Prasidėjus ketvirtai minutei "Promatecha" paprašė minutės pertraukėlės (2:7). Kėlinio antroje pusėje "Omega" išlaikė pranašumą (15:21).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Omegos" persvara padidėjo iki devynių taškų (15:24). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas vis dar skyrė devyni taškai (22:31). Antroje kėlinio pusėje "Promatecha" žaidė geriau ir sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (30:34).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Omega" pirmavo penkiais taškais (31:36). Baigiantis ketvirtai minutei "Omega" paprašė minutės pertraukėlės, kai "Promatecha" priartėjo iki vieno taško (39:40). Kėlinio antroje pusėje "Omega" susigrąžino penkių taškų persvarą (46:51).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Promatecha" panaikino varžovų persvarą (51:51). Baigiantis pirmai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (55:55). Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos šešiais taškais pirmavo "Promatecha", o "Omega" paprašė minutės pertraukėlės (61:55). Kėlinio pabaigoje "Promatecha" išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 72:65.

Simas Šliogeris

„Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Promatechos“ pranašumą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:39 val.)Rungtynių pabaigoje beveik visas rungtynes pirmavę „Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 20:36 val.)„Freda“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Promatechą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:43 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Promatecha“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:24 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Promatecha“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Promatechą“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 21:21 val.)Lengva „Promotecha“ pergalė (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:09 val.)4:28 trečią kėlinį pralaimėjusi „Promatecha“ pripažino „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:59 val.)Įmonių lygoje ‒ nelengva „Marex Boats“ pergalė (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:03 val.)