Acme ‒ Jabra vs Šernai (44:61)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:17 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Acme ‒ Jabra“ turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą

2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 22:05 val., peržiūros: 1263

Lapkričio 29 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Acme ‒ Jabra“ priemė svečius „Šernus“. „Acme ‒ Jabra“ buvo pralaimėję penkis kartus, o „Šernai“ savo sąskaitoje turėjo tris pergales ir du pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Trečią minutę rezultatas buvo 4:5. Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Šernai“ (4:12). Aštuntą minutę „Acme ‒ Jabra“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (9:12). Paskutinėmis kėlinio minutėmis šiek tiek geriau rungtyniavo „Šernai“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (9:18). Kėlinį taikliu dvitaškiu baigė „Acme ‒ Jabra“ (11:18).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Šernai“, o patys pelnė du taškus (11:20). Ketvirtą minutę „Acme ‒ Jabra“ sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (16:20). Vėliau puikią atkarpą sužaidė „Šernai“, kurie pelnė 13 taškų be atsako (16:33). Ketvirčio pabaigoje „Šernai“ išsaugojo 14 taškų persvarą (21:35).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu „Šernų“ dvitaškiu (21:37). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Acme ‒ Jabra“ (28:37). Septintą minutę „Šernų“ pranašumas padidėjo iki 15 taškų (30:45). Aštuntą minutę „Acme ‒ Jabra“ sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų (34:45). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 13 taškų (36:49).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu „Šernų“ tritaškiu (36:52). „Acme ‒ Jabra“ bandė vytis varžovus, bet „Šernai“ neleido varžovams prisivyti. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 11 taškų (44:55). Per likusį laiką „Šernai“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė šešis taškus (44:61). „Šernai“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Acme ‒ Jabra“ pralaimėjo šeštą kartą.

„Šernų“ treneris R.Calkevičius ir komandos kapitonas S.Staniulis: „Šiandien negausiai susirinkome.“ Paklausti, kas geriausiai sekėsi, komandos kapitonas atsakė: „Trenerio taktika. Viskas buvo suplanuota sekundės tikslumu, kaip pas J. Kazlauską, tai buvo trenerio nuopelnas ir raktas į pergalę. Siūlytume šį trenerį vietoj D. Adomaičio arba bent į jo asistentus :). “

Acme ‒ Jabra: Mantas Kačinskas – 14 tšk., Antanas Kilas – 11 tšk., Tadas Žirgulis – 8 tšk.

Šernai: Šarūnas Zablockis – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 17 tšk., Skirmantas Staniulis – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Atkakliai besipriešinusi „Acme ‒ Jabra“ turėjo pripažinti „Šilainių“ pranašumą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 21:54 val.)„Acme ‒ Jabra“ ir toliau lieka be pergalių (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Uno“ palaužė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:32 val.) SK „Vertigo“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale prieš „Šernus“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)