LSMU VА & Statybų vizija vs Baltic Transline (67:62)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 17 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

LSMU VA&Statybų vizija rungtynių pabaigoje susidorojo su Baltic Transline vyrais

2017 vasario 17 d., Penktadienis, 19:31 val., peržiūros: 1114

Penktadienio vakarą 30+ lygos varžybose LSMU VA&Statybų vizija priėmė Baltic Transline komandą. Rungtynėms vos prasidėjus J.Kajokas po sėkmingai atšokusio kamuolio metimu iš po krepšio atidarė savo komandos taškų bagažą.Nors į tai atsakė T. Klimavičiaus dvitaškis,bet 2 A. Navicko tritaškiai po truputį ryškino šeimininkų pranašumą. Iš po krepšio taškus renkant J. Kajokui kėlinio pabaigoje dar vieną tolimą dūrį smeigė A.Navickas ir po pirmųjų 10 minučių 19:10 priekyje šeimininkai. Antrajame ketvirtyje toliau vyko nerezultatyvi kova ir skirtumas tarp komandų kiek aptirpo iki 26:20.

Trečiajame ketvirtyje komandos tarsi pabudo iš „letargo miego“. Ir toliau sėkmingai rungtyniavo A.Navickas įmetęs dvitaškį, o vėliau dar pridėjęs ir tritaškį.Jam sėkmingai talkino kėlinio pabaigoje 5 taškus iš eilės pelnęs J.Janickas. Svečiai žaidė labai komandiškai, o daugiausiai šiame kėlinyje puolime nusipelnė po 5 taškus pridėję M.Leščinskas ir T.Navickas. Po 3 kėlinių 45:41 persvara tirpo iki vos 4 taškų. Nepaisant visų svečių pastangų rezultatas nesikeitė ir 4 kėlinuke. LSMU VA&Statybų vizija visą ketvirtį išlaikė saugų atstumą. T.Navickas svečių gretose ėmėsi iniciatyvos po krepšiu, bet dar 2 A. Navicko tritaškiai neleido sukurti intrigos, o J. Janicko tolimas šūvis gesino paskutinius svečių bandymus dar pakovoti dėl pergalės 67:62 šeimininkų pergalė.

„LSMU VA & Statybų vizija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Agentus“ ekipos. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 06:41 val.)Rungtynių pradžioje buksavęs „Makroflex ‒ KTU Plienas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:24 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susitvarkė su „Baltic Transline“ penketuku (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:17 val.)SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 vasario 04 d., šeštadienis, 01:43 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Baltic Transline“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 23:33 val.)Ketvirtame kėlinyje atsibudę „DNC“ turėjo vargo su „Baltic Transline“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:15 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ išlygino 30+ lygos aštunfinalio serijos rezultatą dvikovoje su „Agentus“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 21:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)