LSMU VА & Statybų vizija vs Acme ‒ Jabra (63:53)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 03 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU VА & Statybų vizija“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Acme ‒ Jabra“ komandą

2017 vasario 04 d., Šeštadienis, 01:43 val., peržiūros: 1112

Penktadienį, vasario 3 – ąją dieną, LSMU Veterinarijos akademijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Orionas“ pirmenybių C pogrupio rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „LSMU VА & Statybų vizija“ ir svečių „Acme – Jabra“ komandų.

Rungtynių pradžioje labai neblogai startavo svečiai, kurie pataikė kelis dvitaškius ir nutolo 8:3. Tačiau tada abi komandos puolime pradėjo žaisti blankiau ir vis rečiau taiklūs metimai skrosdavo tinklelį. Įpusėjus pirmąjam rungtynių kėliniui priekyje tebebuvo „LSMU VА & Statybų vizija“ krepšininkai – 10:6. Nors „Acme – Jabra“ krepšininkams buvo pavykę sumažinti deficitą iki minimumo, tačiau šeimininkų komanda kėlinio pabaigoje vėl atitrūko (15:11). Tiesa, netrukus abiejų komandų žaidimas tapo klampesnis, svečių rezultatyvumas ženkliai sumenko, o savo žaidimą žaidę šeimininkai atitrūko 7 taškais – 22:15. Netrukus iš toli pataikė D.Pukštys ir vėl leido svečiams priartėti, bet kėlinio pabaigoje tritaškiu atsakė ir šeimininkų puolėjas A.Navickas. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai pirmavo rezultatu 27:20.

Trečiame kėlinuke „LSMU VА & Statybų vizija“ per porą minučių sugebėjo atitrūkti dviženkliu skirtumu. Įpusėjus ketvirčiui „Acme – Jabra“ krepšininkai ir toliau atsilikinėjo 36:26. Per likusį kėlinio laiką aikštėje žaidimas išsilygino, o šeimininkai išsaugojo apčiuopiamą persvarą. Po trijų kėlinių priekyje buvo šeimininkai – 41:33. Svečiai nepasidavė ir po A. Kilo dvitaškio komandas skyrė jau tik 6 taškai. Tiesa, komandiškai rungtyniavę „LSMU VА & Statybų vizija“ komandos krepšininkai surengė spurtą 18:6 ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui turėjo saugią 18 taškų persvarą – 59:41. Per likusį laiką „Acme – Jabra“ krepšininkams nebepavyko atkurti intrigos šiose rungtynėse ir jie turėjo pripažinti varžovų – „LSMU VА & Statybų vizija“ komandos pergalę rezultatu 63:53.

LSMU VА & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Gražvydas Davidavičius – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Navickas – 9 tšk.

Acme ‒ Jabra: Antanas Kilas – 25 tšk. (10 atk. kam., 11 išpr. praž.), Tadas Žirgulis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Darius Pukštys – 5 tšk.

Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ išlygino 30+ lygos aštunfinalio serijos rezultatą dvikovoje su „Agentus“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Uno“ palaužė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU VA & Statybų vizija“ žaidėjai įveikė „Uno“ ekipą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 22:37 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Agentus“ ekipos. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 06:41 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)