Kauno NTI-PN vs Banga (64:86)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą

2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 21:14 val., peržiūros: 1620

Trečiadienį Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susirėmė „Kauno NTI-PN“ ir svečių teisėmis atvykę „Banga“.

Nuo pat pirmųjų minučių „Banga“ perėmė rungtynių kontrolę į savas rankas ( 8:15). Prie šeimininkų prisijungė pavėluotai pagrindiniai ekipos „bokštai“, tačiau tai mažai davė naudos eikpai – 12:20. Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito. „Banga“ toliau aktyviai gynėsi, o „Kauno NTI-PN“ buvo tam nepasiruošę ir klydo. Svečiai prieš ilgąją pertrauką buvo susikrovę 18 taškų pranašumą – 28:46.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau smeigė tritaškius metimus vieną po kito (37:62). Kėlinuko pabaigoje „Kauno NTI-PN“ pavyko surengti keletą sėkmingų atkarpų ir skirtumas sumažėjo iki 20 taškų – 46:66. Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu, tačiau „Banga“ greitai atstatė turėtą pranašumą. Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Banga“ iškovojo dar vieną pergalę, rezultatu – 64:86.

Kauno NTI-PN: Eduardas Mačiulis – 21 tšk., Rokas Imbrasas – 18 tšk. (12 atk. kam., 10 išpr. praž.), Deividas Šaginas – 13 tšk., Almantas Atkočaitis – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Banga: Domas Urbštas – 31 tšk., Aurimas Birgelis – 16 tšk., Dominykas Velička – 14 tšk., Darius Butkevičius – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Banga“ įveikė „Huawei“ ekipą ir iškovojo B lygos bronzos medalius (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 19:52 val.)„NTI ‒ PN“ po lengvos kovos nukovė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 20:38 val.)