SK „Neveronys“ vs Huawei (67:89)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 13 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą

2017 balandžio 13 d., Ketvirtadienis, 23:16 val., peržiūros: 1488

Ketvirtadienį, balandžio 13 d., A. Sabonio sporto centre įvyko lemiamos B „ALT reklama“ lygos pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko SK „Neveronys“ ir svečių teisėmis atvykę „Huawei“ krepšininkai.

Rungtynes geriau pradėjo „Huawei“ krepšininkai, kurie įpusėjus kėlinukui po dviejų taiklių P. Lekečinsko baudos metimų pirmavo 6:12. Ir nors SK „Neveronys“ po G. Purausko tritaškio priartėjo iki 11:12, svečiai, vedini Ž. Jašino ir P. Lekečinsko tandemo iki kėlinuko pabaigos nutolo 13:22.

Antrajame kėlinuke po K. Jankaičio metimų „Huawei“ dar labiau nutolo 17:32, bet tada SK „Neveronys“ spurtavo 11:0 ir iš „Huawei“ dviženklio skirtumo teliko keturi taškai. Kėlinuką užbaigė P.Balčiūnas, paskutinę sekundę pataikęs tolimą metimą iš krašto ir padidinęs svečių persvarą iki 32:37.

Trečio kėlinuko pradžioje SK „Neveronys“ visiškai priartėjo 40:42, bet tada Ž.Jašinas pataikė du tolimus metimus. Į tai šeimininkai taip pat turėjo savo kontrargumentus ir po E. Jašinsko tritaškio skirtumas rungtynėse buvo minimalus 55:56. Bet kėlinuko pabaigą „Huawei“ užbaigė dviem Ž. Jašino ir vienu P. Lekečinsko tritaškiais, po kurių pirmavo 57:64.

Ketvirtajame kėlinuke „Huawei“ pabėgo. Įpusėjus kėlinukui po penkių iš eilės P. Lekečinsko taškų svečiai jau pirmavo 64:80. SK „Neveronys“ šiose rungtynėse jau nieko daugiau priešpastatyti nesugebėjo, taip leisdami „Huawei“ krepšininkams džiaugtis pergale lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse bei bilietu į pusfinalį, kuriame teks kautis prieš „Hidraulines sistemas“. Galutinis rungtynių rezultatas 67:89 (13:22, 19:15, 26:28, 9:24).

„Huawei“ užtikrintai įveikė SK „Neveronys“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Laipsniai“ nukovė SK „Neveronis“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Huawei“ pervažiavo savo varžovus (2016 spalio 25 d., antradienis, 00:26 val.)„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai. (2016 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)Nuo rungtynių pradžios spurtavę SK „Neveronys“ nugalėjo „Ice“ ekipą. (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Huawei“ tarsi per treniruotė susidorojo su Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkais (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:26 val.)Vos šešiese žaidę SK „Neveronių“ žaidėjai įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 00:05 val.)Užtikrintai „Laipsnius“ įveikę SK „Neveronys“ žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:11 val.)