SK „Neveronys“ vs Laipsniai (92:72)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Užtikrintai „Laipsnius“ įveikę SK „Neveronys“ žengė į ketvirtfinalį

2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 23:11 val., peržiūros: 1495

Pirmadienį, kovo 20 dieną, VDU sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių lemiamos aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos SK „Neveronių“ ir svečių „Laipsnių“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios greito puolimo dėka pabėgę šeimininkai užtikrintai susitvarkė su priešininkais bei žengė į ketvirtfinalį. 92:72 (21:16, 30:13, 20:20, 21:23).

Nors pirmas dvi minutes kiek geriau sužaidė „Laipsniai“, čia pat aukštesnę pavarą įjungę aikštės šeimininkai ėmė bėgti į priekį ir greito puolimo dėka įpusėjus kėlinukui jau turėjo penkių taškų pranašumą. Kiek vėliau ir toliau vieną po kitos greitas atakas rengę SK „Nevronys“ po pirmojo kėlinuko turėjo kelių takų persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau apsukų nemažinę SK „Nevronys“ tik tolo nuo varžovų, ko pasekoje įpusėjus kėliniui komandas skyrė jau septyniolka taškų. Kiek vėliau trumpai blykstelėjo ir svečiai, tačiau pirmą rungtynių pusę geriau užbaigę šeimininkai įgijo 22-iejų taškų atotrūkį. 51:29.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi trumpomis, tačiau rezultatyviomis atkarpomis, ko pasekoje skirtumas tarp jų nepakito. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje jau trisdešimties taškų persvarą įgiję SK „Neveronys“ atsipalaidavo, ko pasekoje solidžią atkarpą sužaidę „Laipsnių“ krepšininkai sugebėjo ženkliai sumažinti deficitą. Vis tik, priešininkams pernelyg įsijausti neleidę aikštės šeimininkai išsaugojo solidų pranašumą, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 92:72.

Po šios pergalės SK „Neveronys“ žengė į ketvirtfinalį, kuriame jų jau laukia „Huawei“ ekipa.

SK „Neveronys“: Giedrius Bartkus – 21 tšk. (11 atk. kam.), Edvardas Jašinskas – 15 tšk., Giedrius Purauskas – 14 tšk., Evaldas Jurgaitis – 13 tšk., Aurimas Švelnys – 10 tšk.

„Laipsniai“: Vytautas Kereišius – 13 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„Huawei“ užtikrintai įveikė SK „Neveronys“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Laipsniai“ nukovė SK „Neveronis“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:19 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę SK „Neveronys“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)SK „Neveronys“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:07 val.)M. Patašiaus vedama „Laipsnių“ ekipa be didesnio vargo įveikė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 15:06 val.)M. Liepos ir A. Jurkšaičio vedini „Laipsniai“ įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)Nuo rungtynių pradžios spurtavę SK „Neveronys“ nugalėjo „Ice“ ekipą. (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 23:37 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:38 val.)