Nebajeris vs A. S. K. „Persvara“ (54:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 gegužės 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Beveik visas rungtynes pirmavusi A. S. K. „Persvara“ iškopė į finalą

2016 gegužės 04 d., Trečiadienis, 22:30 val., peržiūros: 1672

Trečiadienį, gegužės 4 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės lemiamos pusfinalio rungtynės, tarp vietos „Nebajerio“ ir svečių A. S. K. „Persvaros“ ekipų. Nuo pat pirmųjų minučių atitrūkę svečiai iškart ėmė diktuoti žaidimo sąlygas, tačiau kiek vėliau prisiviję „Nebajerio“ krepšininkai žaidimą išlygino. Vis tik, po ilgosios pertraukos ir vėl atitrūkę A. S. K. „Persvaros“ žaidėjai šįkart nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir išlaikę ją iki pat rungtynių pabaigos šventė pergalę, atvėrusią kelią į finalą. 54:69 (12:23, 18:6, 13:22, 11:18).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai, iškart po jų taškų sekė A. S. K. „Persvaros“ spurtas 0:9, po kurio svečiai įgijo septynių taškų pranašumą. Bėgant laikui iš lengvo nokdauno kilti bandę „Nebajerio“ žaidėjai surengė kelis sėkmingus išpuolius, po kurių skirtumas tarp komandų ištirpo iki keturių taškų, tačiau čia pat penkis taškus iš eilės surinkęs S.Pakalniškis ir vėl atitolino savo komandą. Kėlinuko pabaigoje nežymiai geriau pasirodę svečiai padidino atotrūkį iki dviženklio. 12:23.

Antrojo kėlinuko pradžioje penkis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai iškart prisivijo priešininkus, sumažindami atsilikimą beveik perpus. Į tai rezultatyviu išpuoliu atsakęs E.Šipila bandė taisyti situaciją, tačiau nieko nelaukęs „Nebajeris“ surengė spurtą 9:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliai, ko pasekoje pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Vis tik, kiek geriau pasirodę šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo minimalų atotrūkį. 30:29.

Po ilgosios pertraukos vėl į savo žaidimo vėžias grįžusi A. S. K. „Persvara“ sužaidė rezultatyvią atkarpą, kurios dėka ne tik pasivijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Netrukus pasižymėjęs M.Kazickas priartino šeimininkus prie varžovų, tačiau pastarieji ir toliau žymiai aktyviau žaidė puolime, ko pasekoje spurtavo 2:11 ir įgijo vienuolikos taškų pranašumą. Per likusį laiką iki trečiojo ketvirčio pabaigos nežymiai geriau pasirodę „Nebajerio“ krepšininkai sugebėjo sumažinti skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. 43:51.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai sužaidė daug žadančią atkarpą, kurios dėka jų atsilikimas ištirpo iki keturių taškų. Tačiau visus „Nebajerio“ planus griovė taiklūs E. Šipilos ir M. Satkevičiaus metimai, kurių dėka A. S. K. „Persvara“ susigrąžino dviženklį pranašumą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė pasispardyti, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigoje žaidę svečių krepšininkai išsaugojo pranašumą, ko pasekoje pasiekė pergalę bei išsikovojo vietą finale. 56:69.

Po pergalės nugalėtojų treneris Edgaras Šipila kalbėjo: „Pergalę pasiekti, manau, padėjo susikaupimas. Kažkaip nusiteikėme nuo pat pradžių, nors visą sezoną neišeidavo gerai sužaisti pirmojo kėlinio, dažniausiai būdavo apie minus dešimt. Na. o dabar jau antras rungtynes iš eilės kažkaip džiaugiuosi, kad padarome gerą pradžią ir po to tiesiog būna lengviau žaisti, nereikia vytis varžovų“.

Finale jau laukia „Laipsniai“. Pažįstate priešininkus?

“Pažįstame juos iš kitų metų, daug žinomų žaidėjų. Stipri komanda. Manau, kad, pagrinde, priekinė linija padarys savo, na, bet bandysime kažkaip stumti visus iš baudos aikštelės“.

„Nebajeris“: Tadas Čiuplys – 14 tšk., Mindaugas Ežerskis – 11 tšk., Andrius Motužis – 10 tšk.

A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Satkevičius – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Rokas Šipila – 11 tšk., Vytautas Bereiša – 10 tšk.

Po šios pergalės A. S. K. „Persvara“ žengia į finalą, kuriame susitiks su „Laipsnių“ krepšininkais. Tuo tarpu „Nebajeris“ dėl bronzos medalių kausis su „KMAIK“ ekipa. „C“ lygos Mažosios taurės finalai įvyks gegužės 6 dieną, nuo 19:00 val., A. Sabonio krepšinio centre.

Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti A. S. K. „Persvara“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:53 val.)A. S. K. „Persvara“ pasiekė dar vieną įtikinamą pergalę (2016 sausio 15 d., penktadienis, 02:15 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)Įnirtingoje kovoje A.S.K. „Persvara“ parklupdė „MRU VSF“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:05 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)A. S. K. „Persvara“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Emocingose rungtynėse „Nebajeris“ įveikė „Ragus“ ir pateko į pusfinalį (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:09 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)