Vilkai vs Dentist Team (59:82)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Vilkus“

2017 vasario 07 d., Antradienis, 22:11 val., peržiūros: 656

Vasario 7 dieną, 20:15 val., S.Lozoraičio mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Vilkai“ (šeimininkai) ir „Dentist Team“ (svečiai). „Vilkai“ negausiai susirinkusiems svečiams sugebėjo rimčiau priešintis tik iki antrojo kėlinuko vidurio, vėliau „Dentist Team“ nutolo, o rungtynėms artėjant į pabaigą jų pranašumas perkopė ir 20 taškų ribą. Nuostabias rungtynes „Dentist Team“ gretose sužaidė K.Matukaitis, krepšininkui pritrūko vos vienos išprovokuotos pražangos ir jo sąskaitoje būtų net itin retas krepšinyje keturgubas dublis. Šį vakarą „Dentist Team“ didelio varžovų pasipriešinimo nesulaukė ir laimėjo susitikimą solidžiu rezultatu 59:82 (12:21, 17:17, 15:23, 15:21).

Rungtynių pradžioje abi komandos atrodė labai prastai, žaidėjai dažnai klydo, o taškus rinkti žaidėjams sekėsi taip pat sunkiai. Vis tik po nerezultatyvios rungtynių pradžios pirmieji į priekį pabėgo svečiai, kurių gretose puikiai kamuolius skirstė K.Matukaitis ir komandos draugams ne vieną kartą tiesiog beliko pataikyti iš po krepšio. Tuo tarpu savo gretose ilgą laiką lyderio neradę „Vilkai“ ir toliau tik akimis palydėjo tolstančius varžovus, kurių pranašumas dar pirmojo kėlinuko metu šoktelėjo iki 9 taškų. Vis tik antrame kėlinuke šeimininkų gelbėtoju tapo M.Alekna. Po šio žaidėjo rezultatyvių atakų ir pataikytų itin svarbių tritaškių, rezultatas tapo lygus. Trumpam sugrįžo intriga, bet „Dentist Team“ labai greitai vėl spurtavo ir atstatė turėtą 9 taškų pranašumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Dentist Team“ pirmaujant rezultatu 29:38.

Po ilgosios pertraukos svečiai pirmą kartą nutolo per dviženklį taškų atstumą, bet net neketino sustoti. Ir toliau „Dentist Team“ komanda sugebėdavo taip ištampyti varžovų gynybą, ko pasekoje atakuodavo kone visiškai laisvas krepšininkas. Geras taiklumas ir didelis tempas padėjo svečiams ir toliau didinti savo persvarą, tuo tarpu „Vilkų“ komandą gelbėjo nebent tik sėkmingai provokuojamos varžovų pražangos. Tiesa, abi komandos šį vakarą drąsiai stabdė varžovus pražangomis ir baudų metama buvo vis daugiau. Rungtynėms artėjant į pabaigą „Dentist Team“ ne tik išlaikė saugią persvarą, bet ir dar labiau nutolo. Paskutinėmis minutėmis ir taip puikią savo statistiką dar labiau pasigerino K.Matukaitis, o jo vedama „Dentist Team“ ekipa pasiekė užtikrintą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:82.

Vilkai: Mindaugas Alekna – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Donatas Rumšys – 12 tšk., Donatas Vozbinas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Dentist Team: Karolis Matukaitis – 27 tšk. (12 atk. kam., 10 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Antanas Žvirblis – 25 tšk., Ignas Aksomaitis – 9 tšk.

„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:27 val.)„ASU“ įtikinamai įveikė „Vilkus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„Dentist Team“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:34 val.)„Dentist Team“ apgynė namų sienas (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)BK „Centre – 2“ rungtynių pabaigoje susidorojo su „Vilkais“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:34 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ net 95 taškų skirtumu įveikė „Vilkus“ , kur pasiekė ne vieną lygos rekordą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 00:02 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)