Vilkai vs Elektrėnų „Pastolinis“ (52:58)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Elektrėnų „Pastolinis“ išsivežė sunkią pergalę iš „Vilkų“ tvirtovės

2017 sausio 17 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 1429

Antradienį, sausio 17 dieną, S. Lozoraičio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos šį sezoną vis dar pirmos pergalės siekiančių „Vilkų“ (0-9) bei svečių iš Elektrėnų „Pastolinis“ (4-6).

Kėlinuko pradžioje į priekį šovė Elektrėnų „Pastolinis“ ir po taiklaus R. Vičkačkos tritaškio pirmavo 5:9. Tačiau komandiniu žaidimu „Vilkai“ labai greitai persverė rezultatą savo ekipos naudai ir tik kėlinuko pabaigoje pataikytas K. Bakanovo dvitaškis su varžovo pražanga leido svečiams pirmauti minimalia persvara 16:17.

Antrajame ketvirtyje Elektrėnų „Pastolinis“ spurtavo ir po taiklaus S. Strasevičiaus tolimo šūvio nutolo 18:26. Visgi, M. Aleknos ir S. Murausko metimai „Vilkų“ ekipai leido priartėti ir į didžiąją pertrauką išeiti turint keturių taškų deficitą 28:32.

Trečiajame kėlinuke ėmė strigti abiejų komandų puolimas. Visgi, greičiau iš letargo miego pabudo Elektrėnų „Pastolinis“, kurie įpusėjus kėlinukui po tolimo R. Vičkačkos metimo pirmavo 31:39. Kėlinuko pabaigoje paskutinėmis sekundėmis dvitaškį pataikė A.Paškevičius, po kurio metimo svečiai buvo priekyje 36:43.

Ketvirtajame kėlinuke „Vilkai“ vis alsavo Elektrėnų „Pastolinio“ komandai į nugaras, tačiau didesnis individualus meistriškumas leido svečiams išlaikyti įgytą pranašumą ir iškovoti penktąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 52:58.

Vilkai: Mindaugas Alekna – 17 tšk. (13 atk. kam.), Saulius Kutka – 9 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Geštautas – 8 tšk. (5 rezult. perd.)

Elektrėnų „Pastolinis“: Konstantinas Bakanovas – 15 tšk. (18 atk. kam., 5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Artūras Paškevičius – 14 tšk., Rytis Vičkačka – 12 tšk.

Elektrėnų „Pastolinis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 10 d., penktadienis, 20:17 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ pasiekė revanšą prieš KK „13“ bei žengė į aštuntfinalį (2017 kovo 17 d., penktadienis, 22:54 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ kontroliavo rungtynių eigą ir pasiekė svarbią pergalę (2017 sausio 27 d., penktadienis, 23:07 val.)„Kauno Rami“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 22:19 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neturėjo jokių šansų prieš vienus grupės lyderių (2016 gruodžio 02 d., penktadienis, 22:11 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po atkaklios kovos išgelbėjo sezoną (2017 kovo 25 d., šeštadienis, 16:45 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ apgynė savo tvirtovę prieš „Spartos“ vyrus. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 03:09 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pradžią Elektrėnų „Pastolinis“ privertė pasiduoti „Sparta“ ekipą. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:53 val.)Galingai sužaistas antrasis kėlinys „Kauno Rami“ komandai garantavo pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:43 val.)