Elektrėnų „Pastolinis“ vs Kauno Rami (85:92)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 13 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

„Kauno Rami“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų

2017 sausio 14 d., Šeštadienis, 22:19 val., peržiūros: 1381

Penktadienį, sausio 13 dieną, Elektrėnų profesinio mokymo centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp L pogrupio komandų – vietos „Elektrėnų „Pastolinio“ bei svečių „Kauno Rami“. Pirmame rungtynių kėlinyje kiek geriau sekėsi svečių ekipai, tačiau vėliau savo žaidimą atrado ir aikštelės šeimininkai, kurie vietinių aistruolių palaikomi įgijo dviženklį pranašumą antroje rungtynių pusėje. Visgi, jau kai atrodė, kad pergale šiandien džiaugsis šeimininkų ekipa, „Kauno Rami“ sugebėjo išplėšti pratęsimą, jo metu dominavo ir laimėjo šias rungtynes.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri įgijo nedidelį pranašumą. Vėliau, įpusėjus kėliniui, jiems buvo pavykę padidinti savo atotrūkį jau iki aštuonių taškų, bet tuomet sėkmingą atkarpą sužaidė „Elektrėnų „Pastolinis“ ir braukė savo atsilikimą iki minimumo. Visgi, ketvirčio pabaigoje vėl kiek tvirčiau atrodė „Kauno Rami“, kuri vėl padidino savo pranašumą iki kiek saugesnio. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:21. Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai siekė priartėti prie savo varžovų, tačiau šie to padaryti neleido ir vis atstatydavo kiek saugesnią persvarą. Kėliniui perkopus į antrąją pusę, svečių ekipai buvo pavykę įgyti jau 12-os taškų pranašumą. Po šio šalto dušo prabudę elektrėniškiai, kėlinį užbaigė 14:4 spurtu ir po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 39:41.

Trečiajame kėlinyje komandų jėgos išsilygino ir komandos žaidė labai apylygiai ir taškas į tašką. Kėliniui įsibėgėjus, pradėjo ryškėti šioks toks „Elektrėnų „Pastolinio“ ekipos pranašumas. Pastarieji po truputį pradėjo didinti savo pranašumą, o po trijų kėlinių turėjo jau solidoką aštuonių taškų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:52. Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo pelnydami dar keturis taškus ir taip padidindami savo pranašumą jau iki dviženklio. Visgi, „Kauno Rami“ nežadėjo sudėti ginklų ir toliau krautis pranašumo Elektrėnų ekipai neleido. Jie kantriai, po truputį, pradėjo vytis savo varžovus ir galiausiai sugrįžo į rungtynes. Likus žaisti 17-ą sekundžių, „Elektrėnų „Pastolinis“ pirmavo dar penkiais taškais, tačiau prastai atstovėję gynyboje ir nerealizavę vieno baudos metimo, jie leido „Kauno Rami“ ekipai išplėšti pratęsimą, o rezultatas po reguliaraus laiko buvo 80:80.

Pratęsimo metu kur kas geriau sekėsi svečiams iš Kauno. Jie be didesnių problemų rinko taškus, o aikštelės šeimininkai labiau rėmėsi tolimais metimais, kurie skriejo pro šalį. Tai leido „Kauno Rami“ ekipai pratęsimą pradėti pelnant dešimt taškų be varžovų atsako ir praktiškai nulemti varžybų baigtį. Galutinis rungtynių rezultatas 85:92.

Elektrėnų „Pastolinis“: Rytis Kijanskas – 20 tšk., Povilas Makūnas – 13 tšk., Marius Kaminskas – 12 tšk., Konstantinas Bakanovas – 11 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Eitautas Visockas – 11 tšk.

Kauno Rami: Emilis Mackevičius – 28 tšk. (5 perimt. kam.), Giedrius Džiaugys – 21 tšk., Tomas Gudas – 10 tšk. (10 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„Grande“ išplėšė pergalę iš Elektrėnų „Pastolinio“ rankų (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ išsivežė sunkią pergalę iš „Vilkų“ tvirtovės (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:30 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ iškovojo pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:23 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Kauno Rami“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:08 val.)