Compensa vs Brentex Trailer (54:52)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Beveik visas rungtynes atsilikinėjusi „Compensa“ pabaigoje atėmė pergalę iš „Brentex Trailer“

2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 21:39 val., peržiūros: 1279

Sekmadienį, vasario 19 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, N pogrupio rungtynės, tarp vietos „Compensa“ ir svečių „Brentex Trailer“ ekipų. Nuo antrojo kėlinio atitrūkę svečiai atrodė susitikimo favoritai, tačiau rungtynių pabaigoje spurtavę šeimininkai išplėšė pergalę rezultatu 54:52 (16:10, 12:21, 8:10, 18:11).

Rungtynių pradžioje kiek geriau startavę aikštės šeimininkai įgijo nedidelį pranašumą, tačiau nuo pat antrojo ketvirčio pradžios spurtavę „Brentex Trailer“ perėmė iniciatyvą ir ėmė didinti skirtumą tarp komandų. Kiek vėliau „Compensa“ dar buvo pasivijusi varžovus, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios šeimininkai taškų nebepelnė, ko pasekoje kelių taškų persvara džiaugėsi „Brentex Trailer“ 28:31.

Po ilgosios pertraukos žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau nerezultatyvaus trečiojo kėlinuko atomazgoje geriau pasirodę svečių krepšininkai įgijo penkių taškų pranašumą. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje ir toliau sėkmingiau taškus rinkę „Brentex Trailer“ įgijo devynių taškų persvarą. Praėjus daugiau nei pusei ketvirtojo kėlinuko spurtą 10:0 surengusi „Compensa“ sugebėjo pasivyti varžovus ir persverti rezultatą. Pačioje pabaigoje „Brentex Trailer“ dar buvo perėmę iniciatyvą, bet ir vėl sėkmingai ataką užbaigę šeimininkai įgijo dviejų taškų atotrūkį. Likus žaisti kelioms sekundėms svečiai dar turėjo galimybę rezultatą išlyginti, bet abu V. Gintauto baudų metimai skriejo pro šalį ir pergale džiaugėsi „Compensa“. 54:52.

„Compensa“: Justas Medekšas – 17 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Samuolis – 15 tšk. (7 perimt. kam.), Darius Digaitis – 11 tšk.

„Brentex Trailer“: Donatas Greivys – 17 tšk., Vytenis Gintautas – 10 tšk. (17 atk. kam.), Paulius Užkurnys – 8 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ iškovojo pergalę prieš „Return“ (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 22:46 val.)„Hermio“ penketukas neatsilaikė prieš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:29 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)Praktiškai visų rungtynių metu pirmavusi „Akademija“ iškovojo dar vieną pergalę (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.)