BC „Ambi“ & Alaina vs KMAIK (36:74)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 17 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina

2016 spalio 17 d., Pirmadienis, 23:32 val., peržiūros: 1557

Pirmadienį A.Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Ambi“ & Alaina ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „KMAIK“ ekipa.

Jau nuo pat pirmųjų minučių aikštelėje svečiai pradėjo įrodinėti, kad jie yra verti šiandien pergalės ( 0:12). Po minutės pertraukėlės BC „Ambi“ & Alaina ekipai pavyko pelnyti pirmuosius taškus, tačiau to buvo maža ir „KMAIK“ išlaikė dviženklį pranašumą ( 4:15). Kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko atsitiesti ir sumažino skirtumą iki vienženklio – 7:16.

Antrasis ketvirtis prasidėjo abiejų ekipų netaikliomis atakomis, tačiau „KMAIK“ ekipa įjungė aukštesnę pavarą, kur surengė keletą sėkmingų atkarpų ir įgijo 15 taškų pranašumą ( 14:29). Per likusias minutes svečiai išlaikė pranašumą ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 16 taškų – 16:32.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus BC „Ambi“ & Alaina pradėjo sausa atkarpa 5:0, bet iškart sulaukė atsako iš varžovų 10:0 ( 21:42). V.Čypo tritaškis metimas kiek sušvelnino skirtumą, tačiau „KMAIK“ toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena ataka didino pranašumą ( 24:52). Likus žaisti apie dvi minutes svečiai atotrūkį padidino iki 33 taškų – 25:58.

Ketvirtame kėlinyje „KMAIK“ ekipos treneris leido pažaisti antrai sudėčiau, kuri sėkmingai didino pranašumą ( 29:66). Likęs laikas buvo tik formalumas. „KMAIK“ toliau demonstravo puikų puolimą ir kietą gynybą. Svečiai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 36:74

Po laimėtų rungtynių „KMAIK“ ekipos treneris, P.Vyšniauskas, kalbėjo:“Pirmos lengvos rungtynės, tačiau jos nieko nereiškia.Žaidimas buvo banguotas. Pavyko kelis kartus surengti sėkmingas atkarpas. Turėjome šiandien laimėti. Matyt, varžovai pavargo. Pakeitėme gynybą ir iškart atsistojo rezultatas į vietas.“

BC „Ambi“ & Alaina: Vytautas Čypas – 10 tšk., Gediminas Jakelis – 8 tšk., Julius Povilaitis – 7 tšk. (7 perimt. kam., 6 išpr. praž.)

KMAIK: Imantas Šturma – 14 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Patašius – 13 tšk. (21 atk. kam.), Eimantas Keleris – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ iškovojo pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:23 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)Visas rungtynes vargusi „Garliava“ iškovojo pergalę prieš septyniese žaidžiančius BC „Ambi & Alaina“ krepšininkus (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:21 val.)Po taiklaus tolimo metimo „Kėdainiai“ šventė ispūdingą pergalę prieš „KMAIK“ komandą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:41 val.)„KMAIK“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Boom“ ekipą. (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:47 val.)„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą. (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„Ragai“ susitvarkė su „BC „Ambi“ & Alaina“komandos pasipriešinimu (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 23:42 val.)Negausiom pajėgom susirinkusi „Akademija“ susitvarkė su BC „Ambi“ & Alaina (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:16 val.)ASU rungtynių pabaigoje teko pripažinti BC „Ambi“&Alaina pranašumą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)