Kauno TPMC ‒ 2 vs BC „Ambi“ & Alaina (98:56)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 18:20 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina

2016 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 22:57 val., peržiūros: 1287

Ketvirtadienį Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno TPMC ‒ 2“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „BC „Ambi“ & Alain“ .

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 6:6). Vis dėlto, P.Glaniauskas pradėjo smeigti vieną po kito tritaškį metimą ir didino „Kauno TPMC ‒ 2“ pranašumą ( 23:12). Kėlinuko pabaigoje svečiai toliau buksavo puolime , o šeimininkai išsaugojo pranašumą susikrautą – 30:18.

Antrame kėlinyje P.Glaniauskas toliau smeigė tritaškius metimus ( 38:23). „BC „Ambi“ & Alain“ ekipai pavyko pralaužti kietą varžovų gynybą, kur surengė keletą greitų atakų ir sušvelnino skirtumą iki 13 taškų, tačiau likus žaisti dvi minutes šeimininkai atstatė turėtą pranašumą – 47:31.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai pradėjo spausti varžovus zonine gynyba, ko pasakoje „Kauno TPMC ‒ 2“ toliau diidino pranašumą ( 60:41). Svečiams toliau sunkiai prisitaikė prie mažos aikštelės, o šeimininkai jautėsi, kaip namie ir didino atotrūkį ( 70:45). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai pasinaudojo varžovų klaidomis, kur užpuolė keletą greitų atakų – 76:46.

Ketvirtame kėlinyje „Kauno TPMC ‒ 2“ toliau nestabdė apsukų ir demonstravo stabilų žaidimą ( 86:52). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 98:56

Kauno TPMC ‒ 2: Povilas Glaniauskas – 25 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Aleksynas – 15 tšk., Mantas Juozapavičius – 13 tšk., Mantas Birutis – 13 tšk., Vitalius Mockus – 11 tšk. (5 perimt. kam.), Andrius Bubelis – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

BC „Ambi“ & Alaina: Vytautas Jakelis – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Julius Povilaitis – 13 tšk., Vytautas Čypas – 10 tšk.

„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 15:40 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 15:03 val.)Visas rungtynes vargusi „Garliava“ iškovojo pergalę prieš septyniese žaidžiančius BC „Ambi & Alaina“ krepšininkus (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:21 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Compensos“ ekipą (2016 spalio 18 d., antradienis, 20:31 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą. (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 00:10 val.)Po inirtingos kovos „Kauno TPMC ‒ 2“ patiesė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 20:50 val.)„Ragai“ susitvarkė su „BC „Ambi“ & Alaina“komandos pasipriešinimu (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 23:42 val.)