ASU vs Randeris (60:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Randeris“ įveikė prastai iš toli atakavusius „ASU“ krepšininkus

2017 sausio 13 d., Penktadienis, 00:26 val., peržiūros: 1358

Ketvirtadienį, sausio 12 – ąją dieną, A. Stulginskio universiteto sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, 2 etapo, M pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „ASU“ ir svečių „Randerio“ komandų.

Rungtynės prasidėjo permainingai, bet jas geriau pradėjo svečiai, kurie išsiveržė į priekį 6:10. Visgi, komandiškai rungtyniavusi „Randerio“ komanda sugebėjo dar labiau padidinti savo persvarą – 8:19. „ASU“ komanda pelnė 4 taškus be atsako ir ketvirčio pabaigoje leido šiek tiek prisivyti varžovus. Tačiau paskutinę ataką dvitaškį pataikė D.Puodžiulis ir po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė 9 taškai – 14:23.

Antrąjame kėlinyje svečiai puolime gerai dalinosi kamuoliu ir gerokai padidino savo komandos pranašumą – 14:30. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes po V. Narbuto realizuotų baudos metimų „Randerio“ persvara tapo rekordinė – 22:39. „ASU“ komanda besibaigiant antrajam kėliniui pelnė 8 taškus be atsako ir sugebėjo varžovų persvarą iki vienženklės – 30:39.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė – „Randerio“ krepšininkai ir toliau pirmavo bei kontroliavo rungtynes. Įpusėjus kėliniui „ASU“ komandos deficitas ištirpo iki 8 taškų (40:48), tačiau netrukus D.Leonavičius savo komandai pelnė 6 taškus iš eilės ir svečiai vėl džiaugėsi dviženkle persvara, kuri po trijų kėlinių buvo 13 taškų – 44:57.

Ketvirtojo kėlinuko pradžią geriau pradėjo svečiai, kurie po trijų minučių turėjo 15 taškų persvarą (48:63) „ASU“ krepšininkai kaip įmanydami stengėsi kuo greičiau mažinti atsilikimą ir tai jiems pakišo koją, nes bandydami kuo greičiau pasivyti varžovus jie ėmė skubėti ir rengti trumpesnes atakas, kurios dažniausiai pasibaigdavo netaikliais metimais. Nors įpusėjus kėliniui komandas vėl skyrė tik 9 taškai, tačiau „ASU“ krepšininkams nepavyko dar labiau priartėti prie varžovų. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes „Randerio“ krepšininkai visdar džiaugėsi turėdami dviženklę persvarą – 56:67. Per likusį laidą svečiams dar pavyko kiek sumažinti savo deficitą, tačiau nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai „ASU“ komanda turėjo pripažinti „Randerio“ pergalę 10 taškų skirtumu – 60:70.

Po rungtynių pakalbintas „Randerio“ komandos vyr. treneris D. Sidabras džiaugėsi, kad po švenčių komandai pavyko iškovoti pergalę: „Kaip po visų švenčių, naujų metų su naujom viltim pradėjom kovas aikštelėje ir metus pradėjom pergale. Pirma pergalė šiais metais, gaila, kad tik dar pirma, bet tikėsimės, kad ne paskutinė. Iš tikro trūko dėmesio ir koncentracijos gynyboje, bet šiaip iš esmės sužaidėme tikrai neblogas rungtynes.“

ASU: Marius Trumpickas – 14 tšk. (13 atk. kam.), Edgaras Surkys – 10 tšk., Skirmantas Kadziauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Randeris: Deividas Leonavičius – 16 tšk., Laimonas Steponavičius – 16 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Aurimas Janulevičius – 12 tšk.

„ASU“ savo aikštelėje neturėjo vargo su prastai atakavusia „Team Five“ komanda (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„Randeriui“ pavyko atsilaikyti prieš J. Fiodorovičiaus vedamą „Team Five“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 21:13 val.)Įtemptose rungtynėse KK „Garliava“ susitikimo pabaigoje įveikė negausiai susirinkusią „ASU“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „ASU“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:33 val.)Galingai startavęs „Randeris“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „KTK“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)„ASU“ įtikinamai įveikė „Vilkus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.) Mantauto ir Mariaus vedama komanda „Laipsniai“ iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)ASU rungtynių pabaigoje teko pripažinti BC „Ambi“&Alaina pranašumą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)