Nebajeris vs ASU (76:75)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

M.Krūvelio taškai nulėmė „Nebajerio“ pergalę

2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 19:21 val., peržiūros: 1595

Lapkričio 27 dieną, 15:45 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Nebajeris“ (šeimininkai) ir „ASU“ (svečiai). Nors pirmame kėlinuke šeimininkai pasiekė net 13 taškų pranašumą, bet vėliau „ASU“ sugebėjo atsitiesti ir intriga sugrįžo. Paskutinėmis minutėmis abi komandos turėjo vienodas progas laimėti, bet „Nebajerio“ komandą paskutinę minutę išgelbėjo puikus M.Krūvelio žaidimas, kuris pelnė 6 taškus paeiliui ir išvedė savo ekipą į priekį. Paskutinė „ASU“ ataka strigo ir „Nebajeris“ laimėjo susitikimą rezultatu 76:75.

Rungtynių startas buvo nelengvas abiems komandoms, žaidėjai sunkiai rinko taškus ir kurį laiką žaidimas vyko lygiai. Vis tik „Nebajeris“ greitai pajuto savo žaidimą ir staigiai ėmė tolti. Greitas ir įvairiapusiškas puolimas leido šeimininkas sužaisti labai rezultatyvų kėlinuką, o jų persvara pasiekė 13 taškų ribą. Tiesa, nuo to momento skirtumas tarp ekipų jau nustojo augęs, o „ASU“ ekipai pavyko stabilizuoti savo žaidimą. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Nebajeriui“ vis dar turint solidų pranašumą savo pusėje 45:33.

Antroje rungtynių dalyje „ASU“ puikiai išnaudojo savo komandos centrus, kurie gesino ne vieną varžovų ataką ir taip gerokai palengvino komandos užduotis gynyboje. Negana to svečiai vis geriau pataikė iš toli ir tai leido priartėti, kol galiausiai, ketvirtojo kėlinuko metu, viskas prasidėjo iš naujo, nes rezultatas tapo lygus. Labai permainingos paskutinės komandų atakos tik didino įtampą, bet čia puikiai susitvarkė „Nebajerio“ komandos žaidėjas M.Krūvelis, užbaigęs tris atakas tiksliais metimais ir taip išvesdamas savo komandą į priekį. „ASU“ nors dar turėjo 9 sekundes išsigelbėti, bet nepaprašė pertraukėlės, o paskutinė ataka įvyko labai padrikai ir baigėsi netiksliu tolimu metimu. „Nebajeris“ atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 76:75.

Artūras Zadorožnyj („Nebajeris“):

„komanda visada rungtynes pradeda labai energingai, tačiau krepšininkams pavargus žaidimas sustoja ir šiandien vos išsigelbėjome“.

Nebajeris: Mindaugas Krūvelis – 20 tšk., Rytis Sadauskas – 16 tšk., Robertas Petrolis – 12 tšk. (18 atk. kam.), Tadas Čiuplys – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

ASU: Arnas Bulys – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Šreiberis – 17 tšk., Donatas Turčinskas – 12 tšk., Skirmantas Kadziauskas – 12 tšk. (10 atk. kam.)

Komandiškai žaidęs „Nebajeris“ išsivežė pergalę iš Birštono (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:51 val.)Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Nebajeris“ iškovojo sunkią pergalę (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:47 val.)Aštuonis tritaškius pataikęs Andrius Gedminas atvedė „United ‒ Alta transportą“ į lengvą pergalę (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:55 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „Nebajeriui“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Nebajerį“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:13 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)