Elektromontuotojas vs Nebajeris (74:62)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“

2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 20:38 val., peržiūros: 1501

Vasario 1 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Nebajerį“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję šešias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. „Nebajerio“ sąskaitoje penkios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Pirmomis rungtynių minutėmis komandos žaidė lygiai. Trečią minutę rezultatas buvo lygus (4:4). Vėliau du iš eilės dvitaškius pataikė „Elektromontuotojas“, bet varžovai vėl prisivijo (8:6). Devintą minutę šeimininkų pesvara padidėjo iki šešių taškų (15:9), o kėlinio pabaigoje „Elektromontuotojo“ pranašumas padidėjo iki devynių taškų (20:11).

Antro kėlinio pradžioje du iš eilės dvitaškius pataikė svečiai (20:15). Trečią minutę šeimininkų persvara padidėjo iki 12 taškų (27:15). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę komandas skyrė 10 taškų (32:22). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (39:22). Kėlinio pabaigoje „Nebajeris“ sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (41:27).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (43:29). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (49:29). „Nebajeris“ bandė vytis varžovus, bet „Elektromontuotojas“ atsakydavo taikliais metimais (57:39). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „Elektromontuotojas“, kuriam pavyko padidinti persvarą iki 25 taškų (67:42).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Nebajeris“ pelnė septynis taškus be atsako (67:49). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Elektromontuotojas“ (69:49). „Nebajeris“ pamažu vijosi varžovus. Septintą minutę komandas skyrė 14 taškų (69:55). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Elektromontuotojas“ persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 74:62. „Elektromontuotojas“ iškovojo septintą pergalę, o „Nebajeris“ pralaimėjo aštuntą kartą.

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Geriau šiandien sekėsi nei savaitgalį, kada turėjome prieš tuos pačius varžovus rungtynes išvykoje. Tose rungtynėse varžovai prieš mus labai stipriai laimėjo atkovotus kamuolius. Neatsitvėrėme žaidėjų, aikštelė didelė buvo, gal tai turėjo įtakos. Šiandien ir atkovotus kamuolius laimėjome, ir greitose atakose bėgome neblogai. Pavyko atsiplėšti, o ketvirtame kėlinyje liko tik formalumas. Ketvirtame kėlinyje žaidė ne starto penketo žaidėjai, o atsarginiai, tai varžovams pavyko prisivyti. Buvo pasakyta jei 30 taškų bus, alaus gersim. Nenorėjo treneris pralošti.. :)“

Elektromontuotojas: Marius Nenartavičius – 20 tšk. (15 atk. kam.), Vilius Sutkus – 18 tšk., Arnas Gilius – 9 tšk.

Nebajeris: Robertas Petrolis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Krūvelis – 16 tšk., Rytis Sadauskas – 10 tšk.

Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno liberalus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:30 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:01 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Nebajerį“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 21:22 val.)Dienos rungtynėse „Elektromontuotojas“ išsivežė lengvą pergalę iš Birštono (2017 vasario 10 d., penktadienis, 22:31 val.)