Nebajeris vs Elektromontuotojas (55:57)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 17:07 val., peržiūros: 1369

Sausio 29 dieną, sekmadienį, įvyko „ALTreklama“ B lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Nebajeris“ bei svečių statusą turėjusių „Elektromontuotojas“ komandų. Svečiai, itin sunkiai pradėję rungtynes, antroje rungtynių dalyje perėmė iniciatyvą į savo rankas ir išplėšė sunkią pergalę prieš „Nebajeris“ ekipą rezultatu 55:57 (17:8; 12:23; 12:15; 14:11).

Rungtynes galingu spurtu 9-0 pradėjo šeimininkai. Svečiai jau ketvirtąją rungtynių minutę buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Būtent po minutės pertraukėlės M.Nenartavičius pirmasis atidarė savo komandos taškų kraitį (10:4). Vis dėl to, beveik visą kėlinį M.Nenartavičius buvo vienintelis „Elektromontuotojo“ komandos žaidėjas pelnęs taškus, o tuo pasinaudojęs „Nebajeris“ savo persvarą buvo padidinęs net iki dviženklės (17:8). L.Putrimas paskutinę kėlinio ataką užbaigė dvitaškiu metimu ir priartino savo komandą iki vienženklio taškų skirtumo – 17:8.

Antrajame rungtynių kėlinyje svečių komandai ir toliau itin sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tai „Nebajeris“ ekipai puse antrojo kėlinio leido išlaikyti ganėtinai saugų pranašumą (21:14). Po mažu pradėję busti M. Nenartavičiaus komandos draugai vis labiau artino savo ekipą prie varžovų (16 min., 25:21). Jau ne kartą minėto M. Nenartavičiaus pastangomis, devynioliktąją rungtynių minutę rezultatas tarp komandų tapo lygus (27:27). Dar keletas sėkmingų „Elektromontuotojas“ komandos atakų leido jiems prieš ilgąją rungtynių pertrauką netgi ir būti priekyje – 29:31.

Trečiajame ketvirtyje tarp komandų užvirė lygi, gynybinio pobūdžio kova. Abi ekipos itin sunkiai rinko taškus ir tik M. Nenartavičiaus dėka svečių puolimas atsigavo ir leido jiems šiek tiek pabėgti nuo varžovų (26 min., 33:42). Vis dėl to, šeimininkai kėlinį užbaigė kiek sėkmingiau ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo dar nieko nelemiantį penkių taškų deficitą – 41:46.

Ketvirtajame kėlinyje komandos ir toliau dažniau keitėsi netaikliais metimais nei taikliais, o perimti rungtynių kontrolę nesisekė nei vienai ekipai. Tiesa, svečių ekipa vienu metu buvo įsiveržusi į priekį septyniais taškais (42:49), tačiau daugiausiai sėkmingo R. Petrolio žaidimo dėka „Nebajeris“ spurtavo ir trisdešimt penktąją rungtynių minutę įsiveržė į priekį vienu tašku (50:49). Po „Elektromontuojas“ komandos paprašytos minutė pertraukėlės D.Znutas smeigė labai svarbu tritaškį ir vėl persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (49:52). Itin dažnai klydusius svečius „Nebajeris“ galėjo ne kartą skaudžiai nubausti, tačiau laisvi metimai tikslo nepasiekė, o visus darbus aikštelė sutvarkė M.Nenartavičius – penki paskutiniai komandos taškai priklausė būtent jam. „Nebajeris“ ekipa nepasinaudojo progos įveikti „Elektromontuojas“ ekipos ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 55:57.

Po pergalės „Elektromontuojas“ komandos treneris Eiminas Valaitis teigė, kad jo komandai buvo labai sudėtinga žaisti tokioje mažoje salėje:

Maža salė, labai susispaudus teko žaisti, klaidų skaičius todėl didokas, per baudos aikštelę stengėmės žaisti, ne visada pavyko, kadangi labai karšta, kamuolys dažnai slido iš rankų, bet laimėjom chaotiškam žaidime.

Tuo tarpu „Nebajeris“ ekipos treneris Artūras Zadorožnyj dėl pralaimėjimo kaltino prastą komandos pataikymą:

Nepataikėm šiandien, kelių žaidėjų trūko pagrindinių, kažinau, tokios ir varžybos gavosi, vieną kartą geriau, kitą kartą blogiau. Pataikymo procentas pagrinde čia bus, prie tokio skirtumo mažo, tai ta skylė procente daug ką nulemė.

„Nebajeris“: Robertas Petrolis – 18 tšk. (14 atk. kam.), Rytis Sadauskas – 12 tšk., Tadas Čiuplys – 11 tšk. (10 atk. kam.)

„Elektromontuotojas“: Marius Nenartavičius – 22 tšk. (17 atk. kam., 9 išpr. praž.), Dovydas Znutas – 13 tšk. (12 atk. kam.), Marius Ivaškevičius – 8 tšk.

„Elektromontuotojas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:38 val.)Dienos rungtynėse „Elektromontuotojas“ išsivežė lengvą pergalę iš Birštono (2017 vasario 10 d., penktadienis, 22:31 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:01 val.)Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno liberalus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „Nebajeriui“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Akademija“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 19:57 val.)