Return vs Brentex Trailer (46:81)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį

2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 22:30 val., peržiūros: 1685

Trečiadienį, sausio 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, N pogrupio rungtynės, tarp vietos „Return“ ir svečių „Brentex Trailer“ ekipų. Susitikimą komandos pradėjo lygiai, tačiau jau nuo antrojo ketvirčio pradžios pradėjo ryškėti svečių pranašumas, ko pasekoje jie įgijo triuškinamą persvarą bei šventė pergalę. 46:81 (16:16, 6:18, 10:24, 14:23).

Rungtynių pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo lygos. Antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę „Brentex Trailer“ ekipos žaidėjai atitrūko dviženkle persvara. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė vytis priešininkus, tačiau pastarieji išlaikė aukštą žaidimo tempą, kas ir padėjo jiems išlaikyti pranašumą iki ilgosios pertraukos pradžios. 22:34.

Po ilgosios pertraukos ir vėl sėkmingiau startavę svečių krepšininkai įgijo jau dvidešimties taškų atotrūkį. Kiek vėliau „Return“ į priekį timptelėjo L. Grincevičius, tačiau kėlinuką geriau užbaigę „Brentex Trailer“ įgijo jau 26-ių taškų persvarą. Nors paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas, nei viena komanda nusileisti ar atsipalaiduoti nesiruošė. To pasekoje svečiai dar labiau tolo nuo varžovu ir bendrame rezultate pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 46:81.

„Return“: Lukas Grincevičius – 21 tšk., Povilas Venclovas – 15 tšk., Nojus Gabrielaitis – 5 tšk.

„Brentex Trailer“: Vytenis Gintautas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Donatas Greivys – 15 tšk., Martynas Jašinskas – 8 tšk.

„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Brentex Trailer“ nepasipriešino „Bangos“ krepšininkams (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:10 val.)„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Hermio“ penketukas neatsilaikė prieš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:29 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)„Brentex Trailer“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 20:52 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)