Vilkai vs ASU (54:77)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„ASU“ įtikinamai įveikė „Vilkus“

2016 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 23:09 val., peržiūros: 1540

Ketvirtadienį, gruodžio 1 dieną, S. Lozoraičio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Vilkų“ ir svečių „ASU“. Nors pirmasis kėlinukas dar nežadėjo sutriuškinimo, tačiau viskas pasikeitė antrajame kėlinyje, kuomet svečių ekipa be didesnių problemų sėkmingai užpuldavo varžovų krepšį ir taip susikrovė solidų dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „ASU“ ekipa ir jie pelnė pirmuosius šešis šių rungtynių taškus. Vėliau savo taškų sąskaitą atidarė ir „Vilkų“ ekipa, o netrukus jie rezultatą ir išlygino, o po to ir persvėrė. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką kelias atakas, bet kėlinuko pabaigoje kur kas geriau sekėsi svečių ekipai. Jie kėlinį užbaigė pelnydami septynis taškus be atsako ir rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:17. Antrąjį ketvirtį vėl sėkmingiau pradėjo „ASU“ ekipa, kuri spurtavo 8:0 bei įgijo jau dviženklį atotrūkį. Vėliau taškus pradėjo rinkti ir „Vilkų“ ekipa, tad jėgos kuriam laikui išsilygino ir tuo metu komandos žaidė apylygiai bei keitėsi sėkmingais išpuoliais. Vis tik, pačio kėlinio pabaigoje svečiams pavyko dar kartą laimėti sausą atkarpą ir padidinti savo pranašumą jau iki dvidešimties taškų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:47.

Trečiasis kėlinys buvo kuklus ir pakankamai nerezultatyvus. Su didesnėmis bėdomis susidūrė „Vilkų“ ekipa. Jų puolimas tiesiog šlubavo – daug pramestų metimų bei kvailų klaidų, kurios kartais net neprivesdavo prie normalaus atakos tęsinio. Tuo kaip tik pasinaudojo „ASU“ ekipa ir kėlinio pabaigoje pelnė devynis taškus be varžovų atsako ir savo pranašumą padidino jau iki trisdešimties. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 36:66. Lemiamas ketvirtis tebuvo formulumas ir rungtynių nugalėtojas klausimo jau nekėlė. Tą suprato ir svečių ekipa bei šio kėlinio metu žaidė atsipalaidavę, kas į naudą išėjo tik „Vilkams“. Jiems pavyko apkarpyti savo atsilikimą, tačiau sutriuškinimo jiems išvengti nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas 54:77.

R. Liaugninienė („ASU“):
„Buvom gal fiziškai stipresni, jaunesni. Kadangi šešiese susirinkom, tai visi buvo labai susitelkę ir norėjom laimėti“.

Vilkai: Benas Narbutas – 16 tšk., Mindaugas Alekna – 15 tšk. (18 atk. kam.), Saulius Kutka – 10 tšk.

ASU: Gytis Šiušė – 22 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Skirmantas Kadziauskas – 16 tšk., Erikas Žirlys – 14 tšk., Arnas Bulys – 13 tšk. (7 rezult. perd.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 8)

baltas19882016 gruodžio 05 d., 12:34 val.
As ir nekalbu konkreciai apie sias ar anas varzybas... As kalbu aplamai visas varzybas... Lyga turi kelti teiseju lygi ir poziuri i varzybas...

Anonimas2016 gruodžio 05 d., 09:03 val.
Cia jau kalba vyksta ne apie sitas varžybas.
baltas19882016 gruodžio 04 d., 13:48 val.
Sutinku su Anonimu si karta :) Teisejam reiketu normaliau kontroliuoti varzybas... Kad nebutu per varzybas daug traumuotu, kruvinu sportininku. Tokiu teiseju poziuriu (manau cia lygos kalte, kad neveza teiseju i seminarus, nes jie nezino pagrindiniu pakeitimu ir yra neapsisviete) lyga praras po truputi savo gera varda. Kazkaip pastebejom, kad kuo toliau tuo labiau teisejai pasidare saliski ir kaip sakoma svilpia draugai draugam.  Teisejai daejo net iki tokiu dalyku, kaip aiksteleje pradeda tyciotis is zaideju su savo pasisakymais "parodyk filmuota medziaga", " nebuk boba"... Toks vaizdas, kad atvaziavau, atbegiojau, pasiemiau savo pinigus ir manes nedomina daugiau niekas... Kadangi teisejas dave pasiulyma "parodyk filmuota medziaga", kad kita karta nekiltu noras taip tyciotis, pradesim filmuot varzybas ir visas teiseju klaidas viesinti. Gal pagaliau taip prisidesim keldami KKL'o teiseju lygi... nes kuo toliau tuo tas lygis vis smunka.
P.S atsiprasau uz klaidas.
„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:27 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)BK „Centre – 2“ rungtynių pabaigoje susidorojo su „Vilkais“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:34 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 10 d., penktadienis, 20:17 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre-2“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:39 val.)„Hidraulinės sistemos“ net 95 taškų skirtumu įveikė „Vilkus“ , kur pasiekė ne vieną lygos rekordą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 00:02 val.)