Neveronys ‒ KKA vs Hidraulinės sistemos (88:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale

2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 19:18 val., peržiūros: 721

Sekmadienį, kovo 31 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių, pusfinalio rungtynės tarp vietos „Neveronys – KKA“ bei svečių „Hidraulinės sistemos”. Tai buvo pirmasis šių dviejų komandų susitikimas šiame pusfinalyje. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau trečiojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai surengė neblogą spurtą ir padėjo pamatą pergalei.

Rungtynes komandos pradėjo gana rezultatyviu žaidimu ir jos abi nesusidūrė su didesniai sunkumais puolime. Aikštelės šeimininkai savo žaidimą labiau grindė tolimais metimais, kai tuo tarpu svečiai – žaidimu iš baudos aikštelės. Kiek vėliau, „Neveronys – KKA“ sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir skaičiavo jau septynių taškų pranašumą. Visgi, ketvirčio pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ kiek apkarpė savo atsilikimą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 26:22. Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau atrodė svečiai, kurie užtikrintai kovojo dėl atšokusių kamuolių puolime ir sužaidus dvi minutes, lygino rezultatą. Vėliau komandos pradėjo ypatingai strigti puolime ir rungtynės iš labiau į puolimą orientuotų, pasidarė labiau į gynybą orientuotomis. Per likusį kėlinio laiką svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai ir įgyti labai minimalų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:44.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Neveronys – KKA“. Jie pakeitė savo gynybos sistemą ir tai išmušė iš vėžių jų varžovus. Tuo tarpu puolime šeimininkai taip pat nestrigo ir įgijo jau šešių taškų pranašumą. Ties tuo „Neveronys – KKA“ nesustojo. Jie ir toliau nemažino apsukų ir bėgo nuo savo varžovų, o galiausiai pradėjo skaičiuoti jau dviženklį pranašumą. Ketvirčio pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ pelnė šešis taškus be atsako, bet skirtumas tarp komandų vis tiek išlinko dviženklis. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 70:60. Lemiamo ketvirčio metu „Hidraulinės sistemos“ dar bandė mesti iššūkį savo varžovams, tačiau skirtumas jau buvo per didelis ir jiems nepavyko jo „atlošti“. „Neveronys – KKA“ pusfinalį pradėjo pergale, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 88:75.

„Neveronys ‒ KKA“ aštuntfinalį pradėjo solidžia pergale (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„GZP ‒ 2“ komanda ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)Pernykščiai čempionai „SK „Neveronys“ ‒ LKK“ sezoną pradėjo pergale tik po pratęsimo (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)SK „Neveronys“ – KKA pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)