BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs KSM '93 (58:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 birželio 25 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą

2020 birželio 25 d., Ketvirtadienis, 20:34 val., peržiūros: 1231

Ketvirtadienį, Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir „KSM '93" ekipos.

Rungtynės prasidėjo dviem G. Navicko tritaškiais nuo lentos, penkis taškus pridėjo A.Eitutis ir BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ iškart įgijo dviženklę persvarą – 13:3. Visgi, svečiai labai greitai atsigavo, perėmė iniciatyvą ir pirmą kėlinuką sugebėjo laimėti 19:21.

Antrajame kėlinuke labai sunkiai puolime atrodė šeimininkai, per septynias minutes įmetė vos keturis taškus, o KSM '93" nutolo dviženkliu pranašumu 23:33. Per likusias minutes svečiai sugebėjo dar labiau nutolti ir įpusėjus susitikimui jau buvo priekyje 24:40.

Trečiajame kėlinuke svečiai pratęsė dominavimą ir dar labiau padidino savo pranašumą – 35:57.

Ketvirtame kėlinuke A.Eitutis pasižymėjo galingu dėjimu, dar kelis tritaškius pridėjo jo komandos draugai, kas leido BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ šiek tiek priartėti. Galutinis susitikimo rezultatas 58:72 (19:21, 5:19, 11:17, 23:15).

M.Dovidavičius („KSM '93“):

„Atmosfera buvo labai karšta šiandien, bet mums tas nepakenkė. Po karantino pradedame vis geriau žaisti.“

D.Jankauskas dar perdavė Linkėjimus BT Vakarams!

Algirdas Batutis

„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Ryterna Group“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:22 val.)BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:44 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2020 vasario 07 d., penktadienis, 18:59 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ sezonas C lygoje pasibaigė pralaimėjimu BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:24 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ klaidos neleido rimčiau pasipriešinti BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkams (2020 vasario 18 d., antradienis, 19:27 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)C lygos pirmenybėse: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ svečiuose įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:02 val.)