BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs Arkus (75:93)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 liepos 02 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą

2020 liepos 02 d., Ketvirtadienis, 21:18 val., peržiūros: 1331

Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" ( Mažosios taurės) pirmenybių pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir "Arkus".

Rungtynes prasidėjo BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos tritaškiais metimais, kur tolo nuo varžovų. Vis dėlto, "Arkus" susitvarkė su gynyba ir ėmė mažinti skirtumą, kur galiausiai išlygino rezultatą ( 14:14). Po minutės pertraukėlės ( šeimininkų) toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ( 22:23). Antrame kėlinyje vaizdas nepasikeitė. Toliau ekipos kovojo dėl kiekvieno taško. Tik ketvirčio pabaigoje "Arkus" persvėrė rezultatą į savas rankas, tačiau nepavyko išsaugoti pranašumo – 43:44.

Po ilgosios pertraukos "Arkus" įjungė aukštesnę pavarą, tačiau BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ surengė spurtą 8:0 ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 51:50). "Arkus" toliau vienu žingsniu buvo priekyje ir prieš lemiamą kėlinuką turėjo 4 taškų pranašumą ( 59:63). Ketvirtame kėlinyje svečiai nestabdė apsukų ir pasiekė rekordinį pranašumą ( 61:72). Vis dėlto, BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir lipo varžovams ant kulnų. Per likusį laiką "Arkus" sudėliojo viską į vietas ir iškovojo kelialapį į Mažosios taurės finalą, rezultatu – 75:93 (22:23, 21:21, 16:19, 16:30)

Po laimėtų rungtynių "Arkus" ekipos treneris, D.Čerkevičius, teigė:

"Labai geras mačas. Stiprūs varžovai. Smagiai pasižaidėme. Tampėmes visas varžybas, tačiau komandos lyderiai sužaidė gale ir iškovojome pergalę."

Simas Pakeltis

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:44 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2020 vasario 07 d., penktadienis, 18:59 val.)„Ryterna Group“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:22 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ sezonas C lygoje pasibaigė pralaimėjimu BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:24 val.)