Gatvės vaikai ‒ Street Food vs BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (62:92)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę

2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 20:44 val., peržiūros: 991

Sekmadienį, Sausio 19 – ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų, kuriose aikštės šeimininkai „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ priemė svečius BC„Skroblų alėja – Straight“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo taškas į tašką, nors sužaidus keturias minutes svečiams pavyko keliais taškais pabėgti į priekį ir paspausti varžovus. Ketverčio antra pusė buvo labai nerezultatyvi, buvo pramesta daug metimų, nors šeimininkai bandė taikliai mėtytį į krepšį, bet jiems sunkiai sekėsi ir pirmąjį ketvertį 4 taškais laimėjo BC„Skroblų alėja – Straight“ komanda – 16:20.

Antrąjį ketvertį kiek geriau pradėjo BC„Skroblų alėja – Straight“ komandą 0:8, o šeimininkai pirmuosius taškus pelnė tik trečiąją minutę. Likus iki ketverčio pabaigos trims minutėms šeimininkai pataikė du tritaškius ir beveik išlygino rezulatą, tačiau geresnę atkarpą sužaidė svečiai galėjo džiaugtis 5 taškų persvarą – 33:38.

Trečiajame ketvirtyje vėl geriau pradėjo svečiai, jie per dvi minutes pataikė 10 taškų, tuo tarpu šeimininkai tik 2 taškus. Taiklūs tritaškiai ketverčio pradžioje bei gera gynyba leido pabėgti svečiams nuo varžovų dar labiau ir susikrauti 26 taškų pranašumą – 44:70.

Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai ir BC„Skroblų alėja – Straight“ iškovojo pergalę rezultatu – 62:92.

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2020 vasario 07 d., penktadienis, 18:59 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)„KMAIK“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:19 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ po sunkios kovos įveikė „Kauno Rami“ bei pratęsė pergalių seriją (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 23:00 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Baltic Transline“ (2020 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:28 val.)