BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs KMAIK (110:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 15 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“

2020 sausio 15 d., Trečiadienis, 21:30 val., peržiūros: 948

Trečiadienio vakarą Kauno TPMC didžiojoje salėje vyko C lygos B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ su svečiais – „KMAIK“. Visą rungtynių laiką pirmavę šeimininkai nesunkiai įveikė negausiai susirinkusius svečius.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo šeimininkų atkarpa 7:0, kurios metu du dvitaškius įmetė N.Moisas. Nors „KMAIK“ ir pavyko nutraukti šią atkarpą, tačiau atsakyti tokiu pačiu rezultatyvumu neleido kibi varžovų gynyba. Ilgai netrukę BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė ir dviženklę persvarą. Prie šio pasiekimo ženkliai prisidėjo D.Truncė, pataikydamas tris taiklius šūvius pirmajame ketvirtyje. Rezultatas po 10-ies minučių – 29:14.

Antrasis kėlinys vyko gan permainingai. Pirmąsias minutes komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus 2 minutes svečiams pavyko sužaisti rezultatyvesnę atkarpėlę ir pelnyti 6 taškus be atsako. Šiek tiek sunerimę šeimininkai netrukus atsakė tuo pačiu vėl susigrąžino turėtą 15 taškų pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką – 49:34.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė. Šiek tiek pertraukos metu atsigavęs „​KMAIK“​ penketas ketvirčio pradžioje dar kabinosi ir bandė sumažinti atsilikimą, bet BC „Skroblų alėja ‒ Straight“​ pelnydami 7 taškus iš eilės netruko pasiekti 20 taškų persvarą. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė tolimais šūviais, kurie rezultato stipriai nepakeitė. Prieš lemiamą ketvirtį – ​77:61.

Paskutinysis rungtynių kėlinys priklausė šeimininkams. Laisvai judėdami puolime jie rinko taškus ir krovėsi vis didesnį pranašumą. Sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė ir triženklį taškų skaičių – taikliu dvitaškiu 100-ąjį tašką pelnė A.Eitutis. Svečiams neužteko fizinių jėgų pasipriešinti varžovams ir pakovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu – ​110:80.

BC „Skroblų alėja – Straight“ kapitono R. Viskanto komentaras po pergalingų rungtynių:
„​Po švenčių pirmos rungtynės, visi kūčiukus bandė „​išstenėt“​. Bėgom, kiek galėjom, priešininkų mažai susirinko, gal dėl to ir laimėjom. Kaip našlaičiai žaidžiam, trenerio nėra, jam perduodam linkėjimus eilinį kartą.“​

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ po sunkios kovos įveikė „Kauno Rami“ bei pratęsė pergalių seriją (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)Trečiąjį kėlinį 23 taškais laimėję BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Kauno NTI-PN“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 19:58 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Baltic Transline“ (2020 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:28 val.)C lygos pirmenybėse: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ svečiuose įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:02 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2020 vasario 07 d., penktadienis, 18:59 val.)