VDU vs Sporto garantas (60:107)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universitetas Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą

2022 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 21:52 val., peržiūros: 362

VDU sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose susitiko "VDU" ir "Sporto garantas".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Komandos toliau palaikė aukštą tempą, tačiau sunkiai sekėsi rinkti taškus ( 14:18). Antrame kėlinyje pradėjo ryškėti "Sporto garanto" pranašumas, kur susikrovė dviženklį pranašumą ir išsaugojo iki ketvirčio pabaigos – 32:45.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. "VDU" toliau sunkiai sekėsi vytis varžovus ir svečiai skaičiavo 30 taškų pranašumą ( 48:78). Lemiamame kėlinyje aikštelės šeimininkams nepavyko sukurti intrigos ir "Sporto garantas" iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 60:107 (14:18, 18:27, 16:33, 12:29)

Rytis Adžgauskas

„Sporto garantas“ galingai uždarė rungtynes ir iškovojo pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Sporto garantas“ sutriuškino „Kauno TPMC“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 17:49 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ekipą (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:15 val.)I lygoje: triuškinanti VDU pergalė prieš LSU (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:05 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Sporto garantas“ ‒ „I lygos“ čempionai! (2022 gegužės 26 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)I lygos nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ „Sporto garantas“ penketuko pergalė prieš „Kauno TPMC“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ir reguliarų sezoną užbaigė be pralaimėjimų (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)