Kazlų Rūdos „Ataka“ vs VDU (57:60)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2022 birželio 02 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Prezidento Valdo Adamkaus sporto centras, Studentų g. 9A, Akademija, Kauno raj., LT-53348

Kazlų Rūdos „Ataką“ įveikę VDU iškovojo I lygos „Mažosios“ taurės bronzą

2022 birželio 02 d., Ketvirtadienis, 23:24 val., peržiūros: 875

Ketvirtadienį, birželio 2 diena, "Prezidento Valdo Adamkaus" sporto centre įvyko I lygos "Mažosios" taurės mažasis finalas tarp nominalių aikštelės šeimininkų- Kazlų Rūdos „Ataka“ bei svečių- VDU.

Pirmas kėlinys geriau sekėsi svečiams. Realizavę 9 metimus bei atkovoję 16 kamuolių, VDU įsiveržė į priekį septynių taškų persvarą- 14:21. Antrajame kėlinyje geras L. Balčiūno žaidimas puolime (9 tšk) leido Kazlų Rūdos „Ataka“ spurtuoti bei į antrąjį kėlinį išsinešti trijų taškų pranašumą- 32:29.

Trečiajame kėlinyje rungtynės vyko taškas į tašką, nei viena komanda nenorėjo atsilikti, to pasakoje, rezultatas po trečiojo kėlinio tapo lygus- 46:46. Ketvirtajame kėlinyje viskas sprendėsi iki paskutinių sekundžių. likus žaisti 8 sekundes, L. Žirlausko realizuota bauda išvedė VDU į priekį trijų taškų persvarą. Kazlų Rūdos „Ataka“ per savo paskutinę ataką dar bandė išplėsti pratęsimą, tačiau L. Balčiūno mestas tritaškis buvo netaiklus. Galutinis rungtynių rezultatas: 57:60 (14:21, 18:8, 14:17, 11:14).

7 išpr. praž.

Po atkaklios kovos Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „GZP“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kazlų Rūdos „Ataka“ dominavo pratęsime ir įveikė „R2P Sport“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:03 val.)Permainingose rungtynėse Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „R2P Sport“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:24 val.)30 Ugniaus Nikitino taškų atvedė Kazlų Rūdos „Ataką“ į pergalę prieš „GZP“ (65:84) (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:30 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ekipą (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)Antroje kėlinio pusėje „Ataka“ įveikė „LSU“ ir pateko į pusfinalį (2022 gegužės 10 d., antradienis, 22:09 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)Kauno TPMC įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75) (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:37 val.)