Lietuvos sporto universitetas vs Reunion (70:77)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 09 d., Antradienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Išvargta „Reunion“ pergalė prieš LSU

2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 00:25 val., peržiūros: 437

Vėlų Lapkričio 9-osios vakarą, LSU sporto salėje vyko B lygos rungtynės, kuriose Lietuvos sporto universiteto krepšininkai priėmė "Reunion" ekipą. Nors pirmasis kėlinys pranašavo "Reunion" ekipos dominavimą LSU teritorijoje, tačiau šeimininkai užkūrė studentišką pirtį ir tik 70:77 (9:23, 23:19, 17:21, 21:14) nusileido varžovams.

Ramūno Butauto stebimi šeimininkai pradėjo labai prastai: nepavyko nei pataikyti, nei apsiginti po krepšiu. Patyrę "Reunion" vilkai tai matė ir puikiai išnaudojo jėgą bei arsenalą. Tačiau trumpą atsarginių žaidėjų suolelį turintys svečiai aprimo, pavargo ir tuo pasinaudojo LSU krepšininkai. Šiek tiek sumažinę atsilikimą, šeimininkai pajuto, jog gali žaisti.

Po ilgosios pertraukos su dideliu noru išėję žaisti šeimininkai sparčiai mažino atsilikimą, kol neprasidėjo Justo Vazalio šou. Per kėlinį 11 taškų į LSU krepšį įsūdęs kaunietis neleido priartėti ir skirtumas nemažėjo. Kulminacija pasiekė savo aukščiausią tašką paskutiniame kėlinyje, kai likus 3 minutėms, LSU krepšininkai sumažino skirtumą iki 5 taškų. Tačiau šeimininkai nepataikė, "Reunion" įmetė reikiamus baudų metimus ir šventė pergalę.

7 išpr. praž.

Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)I lygoje: triuškinanti VDU pergalė prieš LSU (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:05 val.)„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:15 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:32 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių: Reunion pergalė prieš VDU (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:17 val.)„Reunion“ penketukas susitvarkė su „GZP“ pasipriešinimu (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 18:46 val.)I lygos atkrintamosiose: triuškinanti Sporto garantas pergalė prieš LSU (2022 balandžio 12 d., antradienis, 23:26 val.)Trečiose I lygos pusfinalio rungtynėse: Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Reunion“ nesunkiai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:57 val.)