Ariogalos „Urta“ vs Skroblų alėja (77:95)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 07 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ lengvai nugalėjo Ariogalos „Urtą“

2021 gruodžio 07 d., Antradienis, 23:18 val., peržiūros: 381

Lapkričio 7 dieną Kauno KTPMC sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Skroblų alėja" priemė svečius Ariogalos "Urtą". "Skroblų alėja" buvo laimėję keturias rungtynes ir nebuvo pralaimėję nei karto. Ariogalos "Urta" buvo laimėję tris rungtynes ir du kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, sužaidus dvi minutes "Skroblų alėja" turėjo dviejų taškų persvarą (3:5). Aštuntą minutę "Skroblų alėja" padidino persvarą iki devynių taškų (9:18), o minutės pertraukėlės paprašė "Urta". Kėlinio pabaigoje persvarą išlaikė "Skroblų alėja" (19:26).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (21:28). Iki kėlinio vidurio skirtumas padidėjo iki 15 taškų (37:22). Vėliau komandos žaidė apyligiai, aštuntą minutę "Skroblų alėja" pirmavo rezultatu 32:48. Per paskutines dvi minutes "Skroblų alėja" išlaikė solidžią persvarą (37:52).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos keitėsi taikliais metimais (50:36). Kėlinio viduryje "Skroblų alėja" komandos treneris gavo dvi technines pražangas ir turėjo palikti aikštę (44:64). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai (54:73).

Trečio kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė lygiai, įpusėjus kėliniui komandas skyrė 18 taškų (68:82). Rungtynių pabaigoje "Skroblų alėja" padidino persvarą iki 18 taškų (77:95).

Tomas Laucevičius

„Skroblų alėja“ gan nesunkiai nugalėjo „Kauno Rami“ (79:58) (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Skroblų alėja“ po nelengvos kovos palaužė SK „Mattas“ ekipą (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno Rami“ įveikė Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ užtikrintai įveikė Ariogalos „Urta“ (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:28 val.)„T.A.D“ lengvai įveikė Ariogalos „Urtą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)Matulaičių tandemas atnešė „Skroblų alėja“ ekipai pergalę prieš „Kauno Rami“ (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Skroblų alėja“ išlygino serijos su „Alta transportas“ ekipa rezultatą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 20:29 val.)